Андрій Кетрушка став чемпіоном країни серед студентів

Гирьовики Полтавщини підтверджують свій високий клас. На міжнародному турнірі в Житомирі гирьовик із Полтави завоював «срібло», а на чемпіонаті країни серед студентів — «золото».

З 14 по 18 березня у Житомирі відбулося декілька офіційних турнірів. Не залишилася без нагород і Полтава. Так, вихованець видатного тренера Павла Манді, студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Дмитро Заєць на 12-му міжнародному турнірі імені Сергія Корольова у вазі 80 кг (довгий цикл) завоював срібну медаль. Дмитру вдалося підняти 32-х кілограмову гирю 60 разів. Переможцем у цьому турнірі став майстер спорту міжнародного класу з Київської області Максим Дедусь, якому вдалися 73 підйоми. На третьому місці атлет із Харківщини Василь Гоцуляк. Цей результат пішов і в залік Кубка країни, де наш Дмитро теж отримав срібну нагороду.

На чемпіонаті країни серед студентів (поштовх довгим циклом) на першу сходинку п’єдесталу пошани у ваговій категорії до 60 кг піднявся вихованець тренерів Павла Манді та Дмитра Лазарєва, студент ПНТУ імені Юрія Кондратюка Андрій Кетрушка. Кандидату у майстри спорту підкорилися 72 підйоми (гиря 24 кг). Ще один вихованець цих тренерів Євген Васильєв у ваговій категорії до 75 кг з 56 підйомами посів 9-те місце. У ваговій категорії до 80 кг «бронзу» взяв Дмитро Заєць, його результат 99 підйомів. Ще одну бронзову нагороду в ваговій категорії понад 90 кг із результатом у 94 підйоми здобув вихованець Олега Мороза — Артем Богомаз.

У командному заліку чемпіонату країни, набравши 127 залікових балів, ПНТУ посів шосте місце.