Ворскла: Богуш, Симинин, Далку(к), Чеснаков, Сапай — А. Ткачук, Скляр (Дедечко 80) — Громов (Пердута 72), Ковпак (Міщенко 84), Турсунов, Шиндер.

Головний тренер: Василь Сачко.

Олімпік: Литовка, Драченко(к), Доронін, Моха (Лисенко 61), Огіря, Лебедь (Ситник 67), А. Міщенко, Іса (Семеніна 46), Бровченко, Дитятьєв, Кадимян.

Головний тренер: Роман Санжар.

Голи: Ковпак (13 пен.), Скляр (26), Шиндер (31) — Кадимян (11).

Зазвичай незручний для «Ворскли» суперник цього разу не встояв перед натиском ворсклян. «Олімпійці» з Донецька «скуштували» три м’ячі, а самі забили лише завдяки обрізці полтавського захисника.

До цієї гри команди підійшли з різними завданнями і з різним настроєм. Перед матчем «Ворскла виглядала беззаперечним фаворитом зустрічі. Проте варто пам’ятати, що раніше матчі «Ворскли» і «Олімпіка ніколи не були для полтавців переможними, хоча завжди біло-зелені начебто виглядали фаворитами. Схожим чином все могло скластися і в цьому матчі. На перших хвилинах «Ворскла» захопила ініціативу і організувала кілька хороших флангових атак. Щоправда ударами по воротах вони так і не закінчувалися. Натомість у «Ворскли» була можливість відкрити рахунок зі стандарту, проте Санжар Турсунов у не влучив у площину воріт.

Гравці «Олімпіка» реалізували перший же момент біля воріт Богуша. Олександр Скляр втратив м‘яч поблизу свого штрафного майданчика чим тут же скористався суперник. Шериф Іса вивів на удар Гегама Кадимяна, який відкрив рахунок 0:1

Здавалося б, гіршого початку не придумаєш, але вже через кілька хвилин полтавці відновили паритет. Захисники гостей у своєму штрафному збили Артема Громова, за якого з позначки «помстився» Олександр Ковпак — 1:1. Олександр міг оформити дубль проте на 18 хвилині донеччан після його удару врятувала стійка.

А вже на 25 хвилині опорник Олександр Скляр блискуче реабілітувався за привезений у свої ворота гол. Після атаки «Олімпіка» Олександр підхопив м’яч біля свого штрафного, протягнув через півполя і влучно пробив. Слід сказати, що Скляр здорово ризикував, адже в нього була маса інших, на перший погляд, більш надійних варіантів розвитку атаки. Разом з ним у цю контратаку втекли Антон Шиндер і Санжар Турсунов. Якби Скляру не вдалося забити, його б напевне звинуватили у жадібності і довго пригадували цей момент вкупі з помилкою на стартових хвилинах. Але Скляр ризикнув і забив чудовий гол, який перекреслив ту прикрість з пропущеним м’ячем і додав команді впевненості в собі. Через шість хвилин команда забила і втретє. Це зробив Антон Шиндер, отримавши передачу від Турсунова з флангу і пробивши в лівий від себе дальній кут воріт Ігоря Литовки — 3:1. Через дві хвилини Антон забив ще раз, але з офсайду. В «Олімпіка» ж окрім кількох невлучних дальніх ударів, та подач з кутових до кінця першого тайму згадати нічого.

Ворскла - Олимпик

Ворскла - ОлимпикФото: прес-служба ФК «Ворскла»

Другий тайм видався набагато спокійнішим і навіть дещо нудним. Команди довго возилися з м’ячем в центрі поля. Іноді потенційно небезпечні атаки розігрували обидві команди, проте до серйозних загроз справа не доходила.

На 74-й хвилині в боротьбі з захисником пошкодження зазнав Артем Громов і тренер замінив його на Ігоря Пердуту, який тільки почав оговтуватися від травми. Фінальний свисток від Олександра Дердо сповістив полтавців про четверту поспіль перемогу ворсклян. Вітаємо нашу команду з заслуженими трьома очками і чекаємо на Лігу Європи.

Василь Сачко Фото: прес-служба ФК «Ворскла»