«Ворскла» неочікувано втрачає очки у Запоріжжі

Матч проти аутсайдера чемпіонату приніс полтавцям складнощі

15 серпня у Запоріжжі відбувся матч п’ятого туру ліги «Парі-Матч» між запорізьким «Металургом» і полтавською «Ворсклою». У першому таймі полтавці розтринькали купу небезпечних моментів. «Ворскла» володіла м’ячем прот не виносила з цього ніякої користі, натомість команда з Запоріжжя зуміли відкрити рахунок. У другому таймі полтавці спромоглися на гол від дебютанта Олексія Дитятьєва..

«Металург З» — «Ворскла» 1:1

Металлург: Старцев, Пашаєв, Помазан, Лисицький, Каплієнко, Орелесі, Гвілія, Жураховський (Платон 69), Татарков, Юсов (Попов 67), Корнєв (Демченко 60).

Тренер: Анатолій Чанцев.

Ворскла: Ткаченко, Сімінін, Е. Ткачук, Дитятьєв, Пердута, А. Ткачук (Баранік 80), Чеснаков (Скляр 46), Турсунов, Громов, Шиндер, Ковпак (Бартуловіч 53).

Тренер: Василь Сачко.

Голи: Корнєв (34) — Дитятьєв (61).

На превеликий жаль, у Запоріжжі команда Василя Сачка підтвердила свою репутацію Робін Гуда. Схоже, що після класної нічиєї з донецьким «Шахтарем». Полтавці вирішили, що запорізький «Металург» їм труднощів не принесе. А він взяв і приніс. Полтавці з перших хвилин заволоділи ініціативою, проте використати її як слід не могли. Вже на другій хвилині до штрафної «металургів» пішов перший фланговий простріл від Артема Громова, проте на нього ніхто не відгукнувся. Команда Анатолія Чанцева не кидалася в атаку перед своїми трибунами, проте огризалася небезпечно і регулярно. Одна з таких контратак змусила запорізьких вболівальників радіти, а полтавських — згадати кілька непристойних фраз. На 34 хвилині «Металург» провів класну контратаку, яка завершилася фланговим прострілом від Ігоря Жураховського, який точно замкнув юний нападник «Металурга» Ілля Корнєв — 1:0.

Після голу «Ворскла» кинулася в атаку, проте витиснути з цього бодай натяк на гол не змогла. Другий тайм мало чим відрізнявся від першого. Вихід Олександра Скляра замість Чеснакова не зміг поліпшити становище. «Ворскла» знову атакувала, а «Металург» грав на контрвипадах. На 61-й хвилині після подачі кутового головою забив Олексій Дитятьєв, який дебютував у стартовому складі полтавців.

Кінцівка матчу пройшла під диктовку дощу, який раптом напустився над «Славутич-ареною». Проте футболісти не змогли вже нічого змінити. Запорізькі вболівальники отримали привід порадіти черговому очку своєї команди. «Ворскла» цим матчем передала чудовий привіт Івану Шарію, який єдиний з наших експертів спрогнозував нічийний результат. Хоча навряд чи Іван Григорович зрадіє такому привіту, адже «Ворскла» була явним фаворитом і мала перемагати.