ХК «Кременчук» розпочав чемпіонат України перемогою над «генералами»

«Дженералз» — «Кременчук»

Кременчуцька команда виявилася сильнішою за киян на їх території

25 вересня розпочався чемпіонат України з хокею 2015/2016 серед команд Екстраліги. Свій перший матч на турнірі зіграв і єдиний представник Полтавщини ХК «Кременчук». У нервовій та динамічній грі з чималою кількістю силових стиків кременчужани були сильнішими за своїх опонентів:

«Дженералз» — «Кременчук» 1:3 (0:0; 0:2; 1:1)

«Дженералз»: Захарченко (до 58:27). Васильєв — Толкунов, Ден. Ісаєнко — Татаренко, Афанасьєв — Мельников, Андреєв. Кіча — Гніденко — Слюсар, Савченко — Шаманський — Секірко, Мадера — Алексюк — Безуглий, І. Дворник — Коляда — А. Дворник

«Кременчук»: Шевчук. В. Романенко — Акімов, Дегтярьов — Сірченко, Варивода — Жовнір, Качмар. Луговий — Карпенко — Петранговський, Корінчук — Чернишенко — Бойков, Микулко — Костюк — Янишевський, Підгурський — Т. Гриценко — Лисак.

Голи забивали:

0:1 — Карпенко (Петранговський, Луговий, 33:17 — більш.),
0:2 — Карпенко (В. Романенко, 37:26 — більш.)
1:2 — Гніденко (Татаренко, Кіча, 51:40)
1:3 — Петранговський (Карпенко, 51:54)

Перший період пройшов без шайб. Кременчужани мали невелику ігрову перевагу і могли відкрити рахунок, проте чудово зіграв воротар «генералів» Захарченко. Кілька раз намагався закинути шайбу Лисак, а наприкінці періоду вихід один-на-один не реалізував Чернишенко. У другому періоді гра стала більш агресивною. Хокеїсти київської команди все частіше проявляли агресію в силових єдиноборствах з кеременчужанами і опинялися на лаві для штрафників, залишаючи свою команду в меншості. Кременчужани чисельною перевагою скористалися сповна і у другому періоді закинули дві сухі шайби. «Дженералз» зуміли забити лише в останньому періоді зусиллями Гніденка, проте вже за 14 секунд отримали шайбу у відповідь від Петранговського, який провів чудовий матч.

Наступний матч ХК «Кременчук» сьогодні. Команда знову гратиме в Києві проти «Дженералз». Початок матчу о 19:00