«Гірник-Спорт» завоював три очки в Чернігові

Команда з Комсомольська порадувала вболівальників виїзною перемогою над «Десною»

27 вересня в рамках десятого туру першої ліги «Гірник-Спорт» з Комсомольська в Чернігові зустрічався з місцевою «Десною». Не зважаючи на те, що формально чернігівці вважалися фаворитами цього поєдинку, «гірники» зробили своїм вболівальникам чудовий подарунок і переграли своїх опонентів з солідним рахунком.

«Десна» (Чернігів) — «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) 0:2

«Десна»: Ситало, Чепурненко, Щедраков, Єлісєєв (Чуланов, 17), Задерецький (Есеола, 59), Мельник, Іващенко, Кісіль (Кондратюк, 72), Жук, Сухомлинов, Бовтрук

Головний тренер: Олександр Рябоконь

«Гірник-Спорт»: Ситников, Волчков, Голядинець, Моісеєнко, Ломко, Герасимець (Шульц, 90+4), Корольков, Воронченко, Дячук, Марусич (Клімаков, 70), Івашко (Корольков, 21)

Головний тренер: Ігор Жабченко

Голи: Івашко (3), Корольков (86)

Гра розпочалася з атак «гірників». Вже на другій хвилині Герасимець небезпечно пробивав по воротах Ситала, проте голкіпер зумів виручити свою команду. Але на наступній хвилині навіть він був безсилим перед потужним пострілом Івашка. Руслан отримав м’яч з глибини, обробив і класно пробив з-за меж штрафного майданчика — 0:1

Після голу гра дещо заспокоїлася і перемістилася до центра поля. Хоча, подекуди біля воріт господарів все ж виникали гострі епізоди. На 23-й хвилині міг забивати Герасимець, проте його удар прийшовся в захисника. На 8-й хвилині подвоїти перевагу міг Моісеєнко, проте цього не дозволив воротар суперника. До кінця першого тайму м’яч був під контролем комсомольчан. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

У другому таймі «Десна» кинулася виправляти ситуацію і завдала чимало клопоту нашому голкіперу Ситникову. На 50-й хвилині гравець «Десни» пробивав впритул з близької відстані, проте воротар врятував «Гірник-Спорт». Тепер вже господарі контролювали гру і не давали «гірникам» нічого створити. На 80-й хвилині захисники комсомольської команди винесли м’яч зі «стрічки». А на 8-й хвилині нападник комсомольчан Корольков поховав надії «Десни» на очки. Наш гравець, пройшовши кількох захисників, увірвався до чужого штрафного майданчика і влучно пробив — 0:2.

Таким чином «Гірник-Спорт» святкує перемогу і віддаляється від зони вильоту.