Полтавські хлопці та дівчата виборюють «золото» національного гатунку

Ксенія Безугла (зліва) | ironworld.ru

У Севастополі завершився чемпіонат України з армспорту серед юнаків та юніорів. Наші дівчата виводять збірну області на перше місце на чемпіонаті України.

Змагання пройшли на високому організаційному і спортивному рівні. Впевнену загальнокомандну перемогу в чемпіонаті серед юнаків та юніорів здобула команда Полтавської області, спортсмени якої завоювали 36 медалей (12 золотих, 10 срібних, 14 бронзових). Друге місце в чемпіонаті серед юнаків та юніорів у команди Дніпропетровській області — 27 медалей, третє місце в чемпіонаті серед юнаків посіла команда Львівської області, а в чемпіонаті серед юніорів третє місце у команди Харківської області.

За результатами змагань буде сформована збірна команда України для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться в травні в Литві та чемпіонаті світу, який пройде в Польщі у вересні.

Призерами серед юніорів стали:

Дівчата:

• у ваговій категорії 50 кг: Левченко Марина (Полтава) — перше місце ( ліва і права рука), Шуліка Марина (Полтава) — друге місце лівою та третє правою
  • у ваговій категорії 55 кг: Петренко Ніна (Полтава) — третє місце (права рука)
  • у ваговій категорії 60 кг: Чигринець Тетяна друге місце (ліва рука) та третє (права рука)
  • у ваговій категорії 65 кг: лівою перше місце завоювала полтавка Пінчук Анастасія, друге місце у іншої полтавки Калашнікової Юлії.Права рука сильніша у Юлії — перше місце, друге у Анастасії
  • у ваговій категорії 70 кг: лівою рукою перше місце виборола Безугла Ксенія, третьою стала Заворотня Анастасія. Правою срібло взяла Ксенія, бронзу — Анастасія
  • у ваговій категорії 70+ кг: лівою рукою срібло виборола полтавка Лобова Альона.

Хлопці:

• у ваговій категорії 90+ кг: Соляник Сергій з Полтави завоював перше місце у боротьбі правою рукою, лівою він взяв срібну нагороду.

Сергій Соляник - армспорт, ПолтаваСергій Соляник

Призерами серед юнаків стали:

Дівчата:

• у ваговій категорії 50 кг: полтавка Шуліка Марина виборола перше місце і лівою, і правою рукою. Петренко Ліля була третьою (лівою і правою)
  • у ваговій категорії 55 кг: Ніна Петренко лівою рукою виборола бронзу
  • у ваговій категорії 60 кг: Чигринець Тетяна лівою взяла перше місце, а правою третє, а Назарько Яна — лівою та правою руками виборола друге місце
  • у ваговій категорії 65 кг: Калашнікова Юлія правою виборола перше місце, лівою — третє
  • у ваговій категорії 70 кг: абсолютним переможцем стала полтавка Заворотня Анастасія (перемоги лівою і правою руками)
  • у ваговій категорії 70+ кг: срібло взяла Бабенко Оксана, а бронзу Ніколенко Анастасія.

Хлопці:

• у ваговій категорії 90+ кг: Онищенко Артем лівою рукою виборов бронзу.

Армспорт Чемпионат Украины 2013 - финалы

Загалом Полтавщину представляли на змаганнях 35 юнаків (16 дівчат та 19 хлопців), які набрали 167 залікових балів та 32 юніорів (15 дівчат та 17 хлопців) — 171 заліковий бал.