Полтавка Ксенія Безугла стала чемпіонкою світу з армреслінгу

Ксенія Безугла

Наша землячка має найсильнішу жіночу ліву руку на планеті

У Малайзійському місті Куала-Лумпур триває чемпіонат світу з армреслінгу серед молоді та дорослих. 29 вересня на турнірі стартували спортсмени з Полтавщини, полтавці Ксенія Безугла та Ігор Окара. Обидва наших спортсмени показали гарні результати у боротьбі на ліву руку. Ксенія Безугла, яка виступала у віковій категорії до 21 року і у ваговій категорії 65 кг здобула на чемпіонаті перше місце. Полтавка у фіналі і суперфіналі перемогла шведську спортсменку Кароліну Андерсон.

Ігор Окара, який теж виступав серед юніорів до 21 року, але у ваговій категорії 85 кг посів п’яте місце. Вітаємо наших спортсменів з цими високими досягненнями і з нетерпінням екаємо їх додому.

Нагадаємо, що місяць тому, Ксенія та Ігор давали ексклюзивне інтерв’ю «Полтавщині Спорт» у якому розповідали про свій шлях у армспорті, а також просили у полтавців підтримки, адже через фінансові труднощі їх поїздка на до Малайзії була під питанням. Проте, вони зуміли подолати всі труднощі і гідно виступити на світовій першості.