Друга ліга: «Кремінь» на виїзді розгромив «Нікополь-НПГУ»

Вболівальники МФК «Кремінь»

Кременчужани впевнено розібралися з аутсайдерами

Днями відбулися матчі одинадцятого туру у другій лізі чемпіонату України з футболу. Єдини представник Полтавщини у другій лізі, кременчуцький «Кремінь» порадував своїх вболівальників впевненою перемогою над аутсайдерами з Нікополя. Команда з Полтавщини розгромила суперників з рахунком 3:0

«Нікополь-НПГУ» — «Кремінь» 0:3

«Кремінь»: Олійник, Кунєв, Ховбоша, Шершень, Ченбай, Стрельцов, Гордя (Піскун, 65), Бажан, Степанчук (Тертишний, 76), Черній (Логінов, 88), Тимченко.

Головний тренер: Сергій Ященко

Голи: Черній (10), Піскун (78), Тимченко (90+1)

Вже на десятій хвилині наші земляки зусиллями Костянтина Чернія відкрили рахунок і окреслили свої плани на цю гру. Статус суперника не залишав кременчужанам іншого виору, якщо команда Сергія Ященка хоче боротися за високі позиції у другій лізі, то такі команди, як нікопольська необхідно впевнено обігрувати. У другому таймі у ворота господарів влетіло ще два голи. Владислав Піскун та Ігор Тимченко по черзі «розписалися» у воротах «Нікополя-НПГУ». У підсумку — 3:0 за «Кремнем» і наша команда з позитивом дивиться у майбутнє.