Двоє полтавців здобули «срібло» на чемпіонаті світу з кікбоксингу

Олександр Тен (другий ліворуч)

Олександр Тен і Станіслав Стадніченко посіли другі місця на світовій бійцівській першості

Днями у Вільнюсі завершився чемпіонат світу з кікбоксингу. На найпрестижнішому турнірі з цього виду спорту у складі національної збірної України виступали двоє полтавців. Йдеться про вихованців спортивного клубу «Легіон» Олександра Тена і Станіслава Стадніченка. Обидва спортсмени показали на турнірі високі результати.

Олександр Тен виступав у ваговій категорії 63, 5 кг і посів почесне друге місце і привезе додому срібну медаль чемпіонату. Також зі «сріблом» поїде в Полтаву Станіслав Стадніченко, який зазвичай виступає у категорії до 86 кг, проте на цьому турнірі спробував себе у котегорії до 91 кг. Дебют у новій вазі можна назвати вдалим, адже наш земляк посів друге місце серед дебютантів.