Чемпіонат Полтави: «Левада» у непростому матчі виграла у «Будівельника»

Команди Сергія Григор’єва і Андрія Марченка забили сім м’ячів на двох

10 серпня у Полтаві на полі біля «Будинку футболу» відбувся пропущений матч першого кола чемпіонату Полтави з футболу між командами «Будівельник» та «Левада». Останні змагаються за чемпіонство, а «будівельники» намагаються завадити змагатися за чемпіонство іншим. Завдяки своїй непоступливості і впевненій грі в обороні, команда Андрія Марченка вже відібрала очки у «Атаки», і явно була не проти зробити те саме з «Левадою», а то й взагалі залишити її без залікових пунктів. Під час матчу моментами здавалося, що так воно і буде, але «Левада» змогла вчасно увімкнутися.

«Будівельник» — «Левада» 3:4

«Будівельник»: Кулініч (Гайдаржи, 60), Чеберко, Колісниченко, Сорокотя, Якименко, Рудик, Марченко, Калюжний, Нечипоренко, Марков, Вакуленко

Тренер: Андрій Марченко

«Левада»: Швець, Попов, Іваненко, Папірний (Максюта, 78), Печарський, Даценко, Тининник (Горжуй, 56), Лубенець (Бєлан, 84), Клименко (Котелевець, 56), Халілов (Пащенко, 73), О. Ротань.

Тренер: Сергій Григор’єв

Голи: Марков (36), Рудик (44, 90+3 пен.) — Халілов (35), Клименко (46), Ротань (75), Котелевець (86)

У першому таймі «Левада» не виглядала командою, яка сьогодні переможе. Підопічні Сергія Григор’єва контролювали м’яч, але своїми моментами до середини тайму не користувалися. Левадівці двічі перевірили на міцність штангу, але забити ніяк не могли, що помітно бентежило футболістів. Але на 35-й хвилині Ягуф Халілов зумів таки відкрити рахунок — 0:1.

Здавалося «Будівельник» зараз просто розтрощать, але натомість розслабилася навпаки «Левада». Перша ж атака на ворота Ярослава Швеця після забитого голу стала результативно. Відзначився Артем Марков — 1:1. Ставало все цікавіше. Більш технічні футболісти «Левади» продовжували тримати м’яч, але «Будівельник» впевнено, з холодним розрахунком оборонявся і контратакував. Настільки впевнено, що Олександр Рудик забив «Леваді» гол у роздягальню — 1:2.

У перерві було чути, як тренер «Левади» Сергій Григор’єв емоційно дає настанови своїм підопічним. Можливо саме в цьому і секрет успіху «Левади» — у постійному психологічному «накачуванні». Звісно у гарному сенсі цього слова. Вже на першій хвилині другого тайму рахунок був рівним. Постарався Павло Клименко — 2:2. Через кілька хвилин «Левада» забила знову, але перед цим її гравець зіграв рукою. Проте третій гол таки прийшов до команди Григор’єва. Олексія Ротаня вивели на ударну позицію, і він переграв воротаря «Будівельника». Представники номінальних господарів апелювали, мовляв Ротань був в офсайді, але дарма. В момент передачі Олексій у положенні «поза грою» не був. На 86-й хвилині перевага «Левади» в рахунку стала комфортною. Віталій Котелевець забив четвертий гол.

Вже у доданий арбітром час «Будівельник» заробив пенальті, який реалізував Олександр Рудик, встановивши остаточний рахунок матчі — 3:4.

1 «Палвіс Сан Сіті» 9 7 1 1 29-6 22
2 «Левада» 9 7 0 2 34-9 21
3 «Зоря-Ворскла» 9 7 0 2 29-13 21
4 «Атака-Автотранс» 8 6 1 1 27-12 19
5 «Будівельник» 9 4 2 3 22-15 14
6 «Інваспорт» 8 3 3 2 22-9 12
7 «Атлетик» 9 3 0 6 13-28 9
8 «Динамо» 8 1 0 7 10-32 3