«Ворскла» поступається луганській «Зорі»

Команди видали нудний матч і невтішний результат для гостей

Сьогодні у Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена» полтавська «Ворскла» в рамках 9-го туру «Ліги Парі-Матч» зіграла проти луганської «Зорі». Хто б що не казав, а «Ворскла» і «Зоря» на сьогоднішній день — стабільні учасники євро кубків і претенденти на медалі чемпіонату, тож матч між ними можна сміливо величати «матчем туру».

Сьогодні на поле вийшли команди зі схожими долями. «Зоря» — не має власного стадіону, всі лідери орендовані у «Шахтаря». При цьому команда Юрія Вернидуба примудряється гідно відбирати очки у «Фенербахче» і перегравати «Динамо». Трошки краща ситуація у «Ворскли» — наша команда вісім місяців не отримує зарплату, але при цьому теж переграє «Динамо». Щоправда, з Ліги Європи полтавці вилетіли, як слід там не погравши. Більшість експертів прогнозували цьому матчу нічийний фінал, але футболістів обох команд такий розвиток подій мав категорично не влаштовувати.

«Зоря» — «Ворскла» 2:1

«Зоря»: Шевченко — Опанасенко (Соболь, 46), Сіваков, Форстер, Каменюка — Гречишкін — Караваєв, Гордієнко, Любеновіч (Ліпартія, 75), Петряк — Кулач (Пауліньо, 63).

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

«Ворскла»: Непогодов — Сімінін, Пилявський, Дитятьєв, Пердута — Турсунов, Чеснаков (Бартуловіч, 81), Кравченко, Кобахідзе (Хльобас, 75) — Голодюк — Коломоєць.

Головний тренер: Василь Сачко.

Голи: Любеновіч (41), Пауліньо (83) — Дитятьєв (90+4).

Через травму Андрія Ткачука вдруге у цьому сезоні у стартовому складі полтавців вийшов Дмитро Кравченко. Також Василь Сачко довірив місце в основі Олегу Голодюку, залишивши на лавці Дмитра Хльобаса.

Можна сміливо сказати, що у першому таймі на полі було торжество оборони. Команди по черзі контролювали м’яч, але не доводили справу до конкретної загрози воротам суперника. Єдиний удар який у першій половині тайму влучів у ствір воріт «Зорі» наніс Чеснаков, але Олексій Шевченко спокійно з ним впорався. Атаки луганчан розгорталися переважно з флангів, де їх нейтралізовували Сергій Сімінін та Ігор Пердута. Перший навіть отримав розсічення після випадкового удару по голові від Владислава Кулача, але тут же продовжив гру. Під кінець тайму «Зоря» почала діяти активніше, що призвело до серії кутових, а зрештою і до голу. Одна з флангових атак все ж пройшла вдало, після чого м’яч, потрапивши до Желько Любеновіча, з другої спроби залетів у ворота — 1:0.

У другому таймі картина до 58-ї хвилини не змінювалася. Команди так само грали від оборони, не даючи одна одній бити по воротах. На 58-й хвилині момент мав Санжар Турсунов, проте після флангової передачі пробив повз ворота. «Зоря» у відповідь почала тривожити Непогодова. Спочатку Дмитро виручив після дальнього удару Гречишкіна. На 74-й хвилині схожий постріл здійснив Голодюк. Тепер парирував вже кіпер «Зорі».

На 83-й хвилині Пауліньо вийшов сам-на-сам з Непогодовим і переграв того — 2:0. Фініта ля комедія. Проте «Ворскла» подумала інакше і спробувала відігратися. На четвертій доданій хвилині гол престижу забив Олексій Дитятьєв. На жаль, м’яч Олексія став лише голом престижу, але не чимось більшим.

Не надто динамічний поєдинок закінчився для полтавців поразкою і негативними емоціями. Наступним суперником «Ворскли» стане донецький «Олімпік».