Чемпіонат Полтави: «Атака-Автотранс» несподівано поступається «Подолу»

«Атака-Автотранс» — «Подол»

18 жовтня на стадіоні «Динамо» відбувся черговий поєдинок в рамках чемпіонату Полтави з футболу. В якому зустрічалися один з лідерів першості — «Атака-Автотранс», та «Подол» який розташувався унизу турнірної таблиці. Результат вийшов несподіваним.

Вже на початку матчу «Подол» вийшов уперед, та гравці «Атаки» мали змогу одразу відігратися, але не забили пенальті. Тим не менш на перерву команди пішли з рівним рахунком 1:1. «Атака-Автотранс» забила м’яч, як то кажуть «у роздягальню». У другому таймі, граючи на контратаках, футболістам «Подола» вдалося забити два м’ячі. Лише під кінець гри, арбітр матчу призначив ще один пенальті у ворота команди з Подолу, на цей раз, він був реалізований. «Атака-Автотранс» втрачає важливі очки у боротьбі за чемпіонство, а футболісти «Подолу» провели гарну гру, та заслужили на оплески, які лунали з трибун стадіону «Динамо» після гри.

«Атака-Автотранс» — «Подол» 2:3

«Атака-Автотранс»: Карякін, Воронін, Стрельченко, Макорін, Голованьов, Коба, Куімов, Карась, Кальченко, Черняк (Тарчуков, 46), Мілько

Тренер: Валентин Горбаньов

«Подол»: Цисовський, Романець, Черкасов, Фролов (Степаненко, 56), Соболев, Лубенецький, Куковинець, Є. Дудка, Ю. Дудка, Татарко (Лузановський, 80), Трістам (Ломоносов, 50)

Тренер: Максим Вершинін

Голи: Куімов (45), Карась (90, п) — Романчук (15), Татарко (55), Соболев (77).

На 18 хвилині Куімов не реалізував пенальті.

1 «Зоря-Ворскла» 15 12 0 3 54-20 36
2 «Атака-Автотранс» 16 11 1 4 66-34 34
3 «Палвіс Сан Сіті» 15 11 1 3 45-19 34
4 «Левада» 14 11 0 3 49-14 33