Азад Шаджад виграв етап полтавського турніру з пулу
У Полтавському РЦ «Турбіна» відбувся третій цьогорічний етап аматорського турніру з пулу (9 куль) «Весняна PooLя 3/8», в якому переміг Азад Шаджад
У Полтавському РЦ «Турбіна» відбувся третій цьогорічний етап аматорського турніру з пулу (9 куль) «Весняна PooLя 3/8», в якому переміг Азад Шаджад
Кременчугский клуб в «Финале восьми» в Черкассах не смог одолеть одного из грандов отечественного футзала.
Сьогодні, 26 квітня, після того, як «ІМС-Уніспорт» (Київ) переміг на своєму майданчику команду УАБС-НБУ (Суми) — 8:3, остаточно визначилася трійка призерів чемпіонату країни з футзалу серед жіночих команд вищої ліги.
Победив сегодня в Ахтырке, команда Ильи Близнюка вышла на чистое пятое место в первой лиге и теперь всего на шесть очков отстает от второго места, гарантирующего повышение в классе!
У Дніпропетровську, де триває всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті Олександра Синицина, залишилося зіграти матчі заключного, 11-го туру. Майстер спорту з Полтави Олексій Соловчук уже став, як мінімум, призером цього престижного турніру, але має шанс його виграти.
Наш земляк Денис Калиберда в этом году в составе «Пьяченцы» завоевал Кубок Италии и выступал в матчах полуфинала плей-офф Серии А, где его команда проиграла «Перудже». Но теперь в «Пьяченце» начались серьезные проблемы...
26 квітня відбулися стартові матчі чемпіонату області з футболу-2014.
Головний редактор:
Владислав Власенко
Редакційна пошта:
editor@sport.pl.ua
Телефон редактора:
(066) 603-57-19
«Полтавщина Спорт» у соцмережах:
© 2012 – 2018 Полтавщина Спорт
Друзі та колеги, велике прохання при використанні та поширенні матеріалів з сайту «Полтавщина Спорт» завжди посилатися на джерело — це допомагатиме його розвитку :)