9 січня. Ольга Комаренко — Дефлімпійська чемпіонка Мельбурна!
Цей день в історії спорту Полтавщини
Цей день в історії спорту Полтавщини
Спортивный директор ФК «Полтава» Виктор Козин рассказал журналистам «ПС» о текущих делах клуба
Экс-игрок «Ворсклы» пока не знает, с кем начнет подготовительные зимние сборы.
Федерація спортингу України (стрільбі по літаючих об’єктах, які стрільці не бачать у момент їхнього запуску) оприлюднила рейтинги на початок 2015 року у двох номінаціях — спортингу і компак-спортингу, в яких снайпер команди «Ворскла» (Полтавська обл.), майстер спорту Анатолій Близнюк перебуває у двох топ-п’ятірках.
9 січня в українській Суперлізі відбудуться перші у 2015-му році матчі, в яких гратиме й «Фаворит» (Лубни).
Майже два місяці наш земляк Микола Павлов заліковував важку травму, через яку пропустив матчі 13-ти турів чемпіонату Росії серед команд Суперліги
У Києві 9 січня відбувся перший день перших національних змагань 2015
року з легкої атлетики - «Різдвяні старти», в яких змагалися двоє
представників Полтавщини.
Новым главным тренером ФК «Полтава» сегодня был назначен известный 53-летний специалист Олег Федорчук, последним местом работы которого был клуб из Николаева.
Головний редактор:
Владислав Власенко
Редакційна пошта:
editor@sport.pl.ua
Телефон редактора:
(066) 603-57-19
«Полтавщина Спорт» у соцмережах:
© 2012 – 2018 Полтавщина Спорт
Друзі та колеги, велике прохання при використанні та поширенні матеріалів з сайту «Полтавщина Спорт» завжди посилатися на джерело — це допомагатиме його розвитку :)