Полтавці виграли два «золота» чемпіонату Європи!

У Харкові відбувся чемпіонат Європи зі спортивних танців (10 танців) за версією EDSF (Європейської федерації спортивних танців), за участі спортсменів з Великої Британії, Італії, Греції, Росії, Грузії та України.

У цих представницьких змаганнях полтавці завоювали дві золоті медалі. У командній першості (категорія: Formation Lat) команда Полтавської обласної ДЮСШ «Колос» (тренер — Оксана Сидак) посіла перше місце. Ще одну перемогу здобула у сольній танцювальній програмі (категорія: Solo 7-9 H class ) полтавка Яна Воробйова (клуб «Ритм», тренер — Юрій Срібний). Цікаво, що до шістки фіналістів вона потрапила з другим результатом за підсумками півфіналу. А у фіналі виступила найкраще.

У першості танцювальних пар (категорія: JUN-2 C St) представники полтавського клубу «Дует» Максим Соломенніков — Поліна Булейко (тренери — Руслан Булейко і Тетяна Ноздріна) посіли 5-е місце у фіналі.