«Полтава-Баскет» з боєм вдруге поступається БК «Полтава» (відео)

Друге полтавське баскетбольне дербі теж закінчилося на користь команди Анатолія Ніщіменка

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся другий матч другого туру вищої ліги чемпіонату України з баскетболу серед жінок. Вдруге зустрічалися команди з Полтави зі співзвучними назвами- БК «Полтава» і БК «Полтава-Баскет». Перша зустріч закінчилася на користь більш майстерних баскетболісток з БК «Полтава» і «Полтава-Баскет» прагнула реваншу. Дівчата з команди Юлії Старих змогли запалити у матчі інтригу, але врешті-решт поступилися.

БК «Полтава» — «Полтава-Баскет» 60:52 (24:14, 16:16, 12:7, 8:15)

БК «Полтава»: Заболотна, Волощук, Приходько, Пазюк, Никипорець — Шейнерт, Бреславець, Руденко, Кошляк, Майдан, Колесник, Курганська.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Полтава-Баскет»: Ярич, Захоржай, Десятник, Шоно, Таран — Степаненко, Телешик, Ліберова, Кривобок, Сурмило, Зозуля.

Головний тренер: Юлія Старих.

У порівнянні з першим матчем стартова п’ятірка БК «Полтава» виглядала ідентично. А от «Полтава-Баскет» свою першу п’ятірку дещо змінила. Не з початку розпочали матч кращі баскетболістки першої гри Надія Телешик та Тетяна Зозуля. Натомість у старті вийшли Христина Ярич, Марина Таран та Ольга Шоно. Команда Анатолія Німіщенка швидко увімкнула свої козирі, а саме швидкість, мобільність і командну взаємодію і повела в рахунку. Підопічні Юлії Старих же складалося враження вирішили зробити ставку на триочкові кидки. Часом це дівчатам вдавалося. Але в той же час «Полтава-Баскет» програвала у швидкості і давала багато простору суперницям, не дивлячись на підказки Юлії Старих, яка закликала ближче та щільніше грати з суперницями. Таким чином перша чверть з різницею у десять очок виграв БК «Полтава» — 24:14.

video.png

У другій чверті баскетболістки «Полтава-Баскет» дослухалися до підказок тренера і не дозволяли суперницям прориватися до кільця. Натомість обидві команди вдосталь назаробляли фолів і штрафних кидків. Друга чверть закінчилася з рівним рахунок 16-16. І хоч «Полтава» йшла на перерву ведучи в рахунку, питання про переможця вже не здавалося очевидним.

video.png

Глядачі покладали великі надії на третю чверть, але вона виявилася майже розчаруванням. По-перше це був найменш результативний період за два матчі. По-друге щось незрозуміле коїлося з ігровим часом. Невідомо, чи, що вийшло з ладу табло, чи думки людини, яка мала слідкувати за часом, але під час двох перших періодів його часто не зупиняли під час фолів. У третій чверті, час на табло взагалі не відображався. Зрештою і командам похвалитися особливо нічим — 12:7 на користь БК «Полтава»

А от остання чверть видалася насправді драматичною. Невідомо, чи то гравці БК «Полтава» зарано повірили у свою перемогу, чи «Полтава-Баскет» нарешті увімкнулися, та у команди Юлії Старих раптом почало все виходити. Кілька влучних триочкових кидки поспіль і відставання вже не здається нереальним, а коли триочкові не залітали на підстраховці спрацьовували Тетяна Зозуля (найчастіше), або хтось з партнерів. Проте фоли і кілька різких атакувальних випадів «Полтави» не дозволили грі перейти бодай в овертайм. У підсумку «Полтава-Баскет» виграла останню чверть 15:8, але підсумковий результат — 60:52 на користь БК «Полтава». Найрезультативнішими у своїх командах знову стали Вікторія Пазюк (18 очок) та Надія Телешик (16 очок).

video.png

Команда яка програла безумовно заслуговує на оплески, але як не крути дербі дівчата двічі програли, тож якщо дивитися на колір форми команд — баскетбольна Полтава тепер біла. Принаймні до наступних дербі.

Види спорту:

Футбольні турніри: