«Сталь» — «Ворскла»: експерти прогнозують нічию

Наші фахівці вірять, що «зелено-білим» вистачить самоповаги для того щоб не програти

Сьогодні у Дніпрі на стадіоні «Метеор» полтавська «Ворскла» в рамках 16-го туру «Ліги Парі-Матч» зіграє з кам’янською «Сталлю». Матч розпочнеться о 14:00. Гру транслюватиме канал «Футбол 2».

«Ворскла» у попередніх двох турах програла аутсайдерам «Карпатам» і «Дніпру», Василь Сачко вже відкрито говорить на прес-конференціях, що дехто з футболістів думками в іншій команді, а головний бомбардир Юрій Коломоєць травмований і не гратиме до кінця року. Вболівальники Полтави на футбол майже не ходять і після матчі освистують команду. При цьому не можна сказати, що це робиться не заслужено. Словом, коли ж перемагати як не зараз? Наперекір всім і всьому. Для Василя Сачка і його команди настав черговий тест на характер. Впорається він з ним чи ні, покаже гра.

Букмекери вважають, що фаворитом сьогоднішнього матчу є гості.

П1 — 3,10   Х — 3,25   П2 — 2,37

А от наші експерти думають дещо інакше: Сергій Лукаш: «Ворскла» не має в черговий раз зганьбитися. Нашу команду дуже важко прогнозувати, але я вважаю, що сьогодні буде нічия 1:1. Гол заб’є Олексій Дитятьєв. Складається враження, що більше нікому.

Сергій Ходирєв: Сьогодні «Ворскла» не має програти. Прогнозую нічию 1:1. Напевно заб’є Володя Чеснаков. Він капітан і має зараз у скрутні часи бути лідером

Юрій Мармач: Не можна більше програвати. Я завжди був оптимістом і зараз говорю, що «Ворскла» виграє з рахунком 2:1. Звісно, команда у певній психологічній ямі і футболістам буде дуже важко. Але це не означає, що ми увесь час маємо програвати.

Іван Шарій: Буде нічия. Футболістам пора вже хоч на хвилину забути про проблеми і почати поважати себе. Скільки ж можна програвати. Матч закінчиться з рахунком 1:1. Хто заб’є? Ну з нападниками у нас поки що не складається. Ставлю на Санжара Турсунова.

Види спорту:

Футбольні турніри: