Експерти: «Ворскла» не виграє у «Волині»

Полтавські футбольні прогнозисти вважають, що «Ворскла» в ослабленому складі не візьме максимум у Луцьку

Сьогодні у Луцьку полтавська «Ворскла» в рамках 18-го туру «Ліги Парі-Матч» зіграє проти місцевої «Волині». Матч розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію ви зможете побачити на каналі «2+2». «Ворскла» зіграє без одинадцяти травмованих, хворих і дискваліфікованих футболістів основної обойми. До Луцька через травми не поїхали Ткаченко, Коломоєць, Голодюк, Скляр, Турсунов та Кобахідзе, через хворобу Андрій Пилявський та Артур Загорулько, а також за бортом матчу — дискваліфіковані за перебір жовтих карток Младен Бартуловіч, Олексій Дитятьєв та Сергій Сімінін. При цьому, вигравши у Луцьку, «Ворскла» зберігає шанси на потрапляння у першу шістку. Щоправда для цього необхідно щоб «Чорноморець» поступився в Олександрії.

Букмекери оцінюють шанси команди Василя Сачка на перемогу позитивно:

П1 — 1,90    Х — 3,45    П2 — 4,20

А от наші експерти у своїй більшості вважають інакше.

Ігор Кислов: Кварцяний зробить все для того щоб його команда вдома виграла. «Волині» вже відступати нікуди. А «Ворскла» приїде до Луцька незрозуміло яким складом. Думаю, «Волинь» переможе. Мій прогноз — поразка «Ворскли» 1:2

Сергій Лукаш: Я вважаю, що «Волинь» з Луцька «Ворсклу» не відпустить з очками. Тим більше коли у полтавців немає практично всіх гравців основи. Мій прогноз — 1:0

Сергій Ходирєв: Буде бойова нічия. Не знаю, чому мені так здається, але є така «чуйка», що гра залишщиться без переможця, але з голами. Прогнозую рахунок 2:2.

Юрій Мармач: «Ворскла» виграє, хай і молодіжним складом. У «Волині» теж грає молодь, тому особливих проблем чекати не слід. Прогнозую рахунок 2:1 на нашу користь.

Іван Шарій: «Ворскла» звісно має кадрові втрати, але і «Волинь» не в тому стані щоб перегравати полтавців. Прогнозую нічийний рахунок 1:1.

Види спорту:

Футбольні турніри: