«ПЗМС» вдома розтрощила харківську «Теслу»

Полтавські футзалістки порадували публіку дванадцятьма голами

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла відбувся матч восьмого туру вищої ліги чемпіонату України з футзалу серед жінок між полтавською командою «ПЗМС» та харківською «Теслою». Сьогодні харків’янки — аутсайдери турніру і полтавська команда на правах фаворитів і господарів не залишила на гостях каменя на камені.

«ПЗМС» — «Тесла» 12:1

«ПЗМС»: Івасенко, Є. Шаповал, Гавриш, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, В. Шаповал, Дударчук, Мочалова.

Головний тренер: Микола Кудацький

«Тесла»: Денисенко, Дехтяр, Давиденко, Лисенко, Семеруніна, Степаненко, Челомбітько, Ярова, Клімова, Кузіна.

Головний тренер: Василь Сухомлинов

Голи: Бабенко (1, 4, 22, 31), Єрмоленко (10, 15, 32, 37), Карпенко (19, 20 дп), Гавриш (26), Мочалова (39) — Дехтяр (35)

Вже на 30-й секунді Таїсія Бабенко виборола м’яч перед чужими воротами і відкрила рахунок. Це був лише початок великого розгрому. Вже на 4-й хвилині Таїсія була автором дубля. Лише за перший тайм наші дівчата забили шість «сухих» м’ячів. Один з них — результат перебору фолів у «Тесли» і точного дабл-пенальті від Алли Карпенко.

video.png

У другому таймі наші дівчата продовжили феєрити. Воротар харків’янок пішла допомагати колегам у поле, чим «ПЗМС» вправно користувалася. Так на 26-й хвилині в порожні ворота забила юна Ірина Гавриш від якої давно не було голів. За рахунку 10:0 в харківських футзалістках прокинулася спортивна злість і вони навалилися на ворота полтавок, проте забити змогли лише раз. Це зробила найактивніша у 2Тесли" Юлія Дехтяр.

Завершальним акордом став гарний гол Маргарити Мочалової. Полтавка класно пішла на пас від партнерки і в дотик розстріляла ворота «Тесли». У підсумку маємо розгромну перемогу і очікуємо наступних матчів.

Види спорту:

Футбольні турніри: