Футболісти «Ворскли» збираються звертатися в ФФУ і УЄФА у разі невиплати зарплат

Фінансова ситуація в клубі поки що далека від покращення

Нещодавно на шпальтах всеукраїнських спортивних ресурсів з’явився коментар Президента УПЛ Володимира Генінсона, де він розповідає про те, що у «Ворсклі» поліпшилися ситуація з заробітними платами.

geninson.jpg

«Ворскла»? Є багато чуток про те, що там уже дев’ять місяців не платять заробітну плату. По моєму спілкуванню з гравцями і з менеджментом клубу можу сказати: є невелика заборгованість із зарплати. Зарплату в клубі платять. Ми можемо судити про це за тими документами, які приходять в КДК ФФУ або з вищих інстанцій — ДК ФІФА або CAS в Лозанні» —цитує президента УПЛ портал UA-Football. Проте як виявилося пізніше, ситуація в клубі не така позитивна.

Як нам стало відомо з наших джерел, питання боргів по зарплаті перед футболістами жодним чином не рухається. Більше того, у команді сформувалася група футболістів, які вже написали листи до Федерації футболу України з вимогами вплинути на клуб. У разі відсутності прогресу у вирішенні проблеми футболісти збираються направити листи до ФФУ. Якщо ж і це не допоможе, гравці будуть змушені звернутися до УЄФА.

Види спорту:

Футбольні турніри: