БК «Полтава» вдома переміг тернопільський «Універ»

Підопічні Анатолія Ніщіменка здолали гостей з файного міста

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся матч чергового туру вищої ліги чемпіонату України з баскетболу серед жінок. БК «Полтава» приймав тернопільську команду «Універ». Полтавки підійшли до матчу у статусі лідера турнірної таблиці і фаворита. На майданчику наші дівчата цей статус підтвердили.

БК «Полтава» — «Універ» (Тернопіль) 85:64 (19-12, 21-4, 23-25, 22-23)

БК «Полтава»: Заболотна, Волощук, Бегаль, Приходько, Ябурова — Шейнерт, Бреславець, Кошляк, Колесник, Курганська.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Універ»: Макух, Журенко, Пересада, Ялинич, Кривецька — Шевчук, Анісімова, Біла, Козян, Дмитрук, Піддубна, Патік.

Головний тренер: Дмитро Третяк

Перша чверть пройшла у відносно рівній боротьбі з незначною перевагою полтавської команди. Наші дівчата могли виграти її з більшим рахунком, проте часто їм бракувало влучності. Підходячи до кільця наші баскетболістки занадто розганялися і частенько не встигали як слід загальмувати і прицілитися. Проте перша чверть все-одно була за нами — 19-12.

У другій чверті БК «Полтава» пішов у справжній відрив, показавши, хто насправді господар на цьому майданчику. У гостей не виходило практично нічого і чверть закінчилася з рахунком 21-4.

basket-2.jpg

Можна сказати, що другий відрізок зустрічі став ключовим, адже дві останні чверті тернополянки виграли, проте це їм не допомогло. На кожен вдалий кидок від гостей, наші баскетболістки відповідали своїми вдалими діями. При цьому наші дівчата не зважаючи на солідну перевагу нечасто балували вболівальників триочковими кидками. Гравці БК «Полтава» виконав 13 таких кидків з яких лише два були влучними. Суперниці намагалися реалізувати триочковий 19 разів, реалізували — чотири. Проте це не завадило БК «Полтава» спокійно довести матч до перемоги. Найрезультативнішою баскетболісткою у складі БК «Полтава» стала Вікторія Заболотна (32 очки), також варто відзначити Ларису Ябурову (24 очки). В «Універу» найбільше очок своїй команді принесла Аліна Пересада (13).

Другий матч туру відбудеться завтра у тому ж спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Початок гри о 16:30.

Види спорту:

Футбольні турніри: