БК «Полтава» з проблемами вдруге виграв у тернопільського «Універа»

Команда з Полтави продовжуе переможну ходу

Сьогодні у Полтаві відбувся черговий матч вищої ліги чемпіонату України з баскетболу. БК «Полтава» приймав тернопільську команду «Універ». Першу зустріч наша команда виграла без особливих проблем, проте сьогодні матч складався вже не так легко.

БК «Полтава» — «Універ» (Тернопіль) 56:53 (20-19, 22-16, 11-9, 3-9)

БК «Полтава»: Заболотня, Волощук, Бегаль, Приходько, Ябурова — Кошляк, Колесник, Курганська.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко

«Універ»: Макух, Журенко, Пересада, Кривецька, Патік — Біла, Ялинич, Козян, Дмитрук, Піддубна.

Головний тренер: Дмитро Третяк.

Полтавки вже через кілька секунд після стартового свистка взяли два очки, але гості відповіли триочковим. Стало ясно, що легкої прогулянки господарям очікувати не слід. Провівши чверть у відносно рівній боротьбі, команди пішли на коротку перерву з перевагою БК «Полтава» в одне очко — 20-19.

В тому ж ключі пройшла і друга чверть, хоча тепер перевага наших дівчат була вже відчутнішою — 22-16 і комфортна перерва.

А от друга половина матчу була вже менш привабливою. І якщо результат третього відрізку зустрічі для українського чемпіонату є більш-менш звичним (11-9), то в останній чверті наші баскетболістки зуміли заробити лише три очки. Не відомо чи це наслідок втоми, чи нефарт, чи гра на утримання результату, але БК «Полтава» знову «захворіла» на невлучність і на фобію триочкових кидків. Наша команда за увесь матч здійснила лише вісім спроб закинути «трьошку». Двічі це вдалося. У суперниць було 18 спроб (шість вдалих). Найрезультативнішою баскетболісткою у складі «Полтави» стала Лариса Ябурова (31 очко), в «Універа» — Аліна Пересада (16 пунктів).

Хай там як, БК «Полтава» святкує перемогу і залишається лідером вищої ліги, а «Універ» готується до важких протистоянь з БК «Полтава-Баскет».

Види спорту:

Футбольні турніри: