Олександр Дегтярьов: У порівнянні з Білорусією українських хокей йде вперед неймовірними кроками

Олександр Дегтярьов

Захисник ХК «Кременчук» поспілкувався з журналістами і підбив підсумки року що минає

ХК «Кременчук» після перемоги у Білій Церкві над «Білим Барсом» посідає другу сходинку у турнірній таблиці Української хокейної ліги і на цій позиції зустрічатиме новий 2017-й рік. Підбити підсумки року для своєї команди до наших колег з «Кременчуцького громадського телебачення» завітав білоруський захисник ХК «Кременчук» Олександр Дегтярьов.

Про виступи ХК «Кременчук» у 2016-му

«У нас команда суттєво оновилася. Змінилася майже половина складу. Тому перші два місяці ми звикали один до одного, але зараз набрали хід і почали грати вдало.»

«В нас немає постійних п’ятірок. Тренер награє тих хокеїстів, які підходять одне одному по стилю гри. Він дивиться хто і як діє проти суперників.»

«Яскраво вираженого тафгая у нас немає. У разі необхідності в нас є кілька хлопців міцної статури, які можуть вступитися за воротаря чи партнерів.»

Про травми у своїй кар’єрі

«В одному з матчів проти „Білого Барса“ сталася неприємна ситуація. Суперник віддавав діагональну передачу в середній зоні. Я хотів її перехопити, але гравець вставив переді мною ключку і шайба зрикошетила прямісінько в моє підборіддя. У підсумку — розсічення і вісім накладених швів».

«До 18 років всі грають в залізних масках, щоб діти не розбили собі обличчя. Повнолітні хокеїсти ж грають у шоломах зі склом. При цьому підборіддя залишається незахищеним. От у першому ж моєму матчі без маски в ХК „Могильов“ (Білорусь). На останніх секундах гри після вкидання у центральній зоні я став на місце нападника і отримав ключкою в обличчя і отримав чотири шва на язиці і на губі».

video.png

Про розвиток хокею в Україні

«Я їздив на літні збори до Польщі де познайомився з Віталієм Андрейківим. У Польщі в мене не склалося і Віталій запропонував спробувати себе у Кременчуці. Він зателефонував тренерам, вони подивилися статистику і взяли мене в команду.»

«У Кременчуці є вся інфраструктура щоб хокей існував і розвивався. У нас завдання — стати чемпіонами України. В Україні хокей розвивається з кожним роком все більше і більше. Навіть у порівнянні з чемпіонатом Білорусі український хокей крокує вперед неймовірними кроками.»

Про своїх кумирів у хокеї

«В НХЛ вболіваю за „Піттсбург“, в КХЛ — за СКА. Якщо говорити про конкретних спортсменів, то подобаються Євген Малкін, Сідні Кросбі і безперечно Олександр Овечкін. Я не розумію як йому вдається закидати такі дивовижні шайби»

Види спорту:

Футбольні турніри: