«Полтавщина Спорт» вітає всіх своїх читачів з новим 2017-м роком

Новорічне привітання від колективу видання

Шановні читачі! Сьогодні черговий рік на календарі відійде в історію і звільнить місце для нового, повного нових можливостей, пристрастей та емоцій року.

2016-й дійсно видався непростим — у кількох європейських містах сталися жахливі, кровопролитні теракти, в Україні не закінчується війна, а також пішли з життя багато достойних людей, зокрема ікона світового боксу — Мухаммед Алі. Увесь цей час спорт відволікав нас від всього цього жаху. Увімкнувши трансляцію футбольного матчу, людина на 90 хвилин забуває про всі негаразди і віддається видовищу. Слідкуючи за боксерським поєдинком — людина думає лише про те, що відбувається на ринзі. Радіючи перемозі своєї команди, чи представника України на міжнародних змаганнях ми відчували щирі, непідробні, позитивні емоції, яких так не вистачає у повсякденному житті.

Бажаємо всім полтавським спортсменам де зупинятися на досягнутому і радувати нас новими перемогами. А вам, шановні любителі спорту, позитивних емоцій і вболівальницької пристрасті. Читайте «Полтавщину Спорт» і вболівайте за наших.

З наступаючим Новим роком!!!

Види спорту:

Футбольні турніри: