Василь Сачко: «Голодюк, Дитятьєв та Кобахідзе приєднаються до команди»

Василь Сачко

Головний тренер «Ворскли» розповів про графік підготовки команди до другої частини чемпіонату

Сьогодні полтавська «Ворскла» вийшла з відпустки. Футболісти і тренери зібралися на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського. Після бесіди з футболістами і першого тренування команди, з журналістами поспілкувався головний тренер команди Василь Сачко.

Про графік підготовки команди

«Перші дні команда проведе у Полтаві. На 16-те січня в нас запланований спаринг з харківським „Геліосом“. Потім 19-го січня ми відправимося на закордонні збори. В Полтаві ми працюватимемо у дворазовому режимі. Завтра хлопці пройдуть медичний огляд».

Про кадрову ситуацію в команді

«У деяких футболістів закінчилися контракти. Дехто прийняв рішення продовжити кар’єру в іншому клубі. При цьому ви можете побачити, що у нас з’явилися і нові обличчя. Новачки будуть обов’язково і всі позиції які „оголилися“ будуть закриті».

«Скляр зараз відновлюється після операції, тож він з’явиться у команді пізніше. Відновлювальний процес триватиме щонайменше місяць. Також ми чекаємо, що до команди приєднаються Олег Голодюк, Олексій Дитятьєв та Олександар Кобахідзе».

«В Будніка закінчився термін оренди в іншій команді. В найближчі дні клуб вирішить чи залишиться він в команді. Так само закінчився термін оренди у Хльобаса та у Загорулька. Рішення щодо місця продовження їх кар’єри прийматимуть клуби, яким належать ці футболісти».

Про фінансові проблеми клубу

«Фінансові питання врегулюються. Керівництво клубу поспілкувалося на цю тему з футболістами. Труднощі нікуди не дінуться, але я впевнений, що ці питання буде вирішено, в першу чергу за підтримки почесного президента та президента клубу».

Види спорту:

Футбольні турніри: