ХК «Кременчук» здобуває непросту перемогу у Кривому Розі (відео)

Команда Дмитра Підгурського виграла пропущений матч

Сьогодні у Кривому Розі відбувся пропущений матч 22-го туру Української хокейної ліги між ХК «Кременчук» та місцевим «Кривбасом». Для обох команд це вже другий матч у поточному році. Два дні тому кременчужани рекордно розгромили харківський «Витязь», господарі переграли київських «Дженералз». Тож обом командам хотілося продовжити переможну ходу 2017-го. ХК «Кременчук» веде напружену гонку за перше місце з «Донбасом», тому втрачати очки йому просто не можна.

«Кривбас» — ХК «Кременчук» 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)

«Кривбас»: Вязовов; Катріч — Александров, Міхейонок — Алексюк — Слюсар, Белоусов — Декало, Савченко — Секірко — Попов, Афанасьєв — Рябенко, Підгурський — Куцевич — Коваленко, Горлушко — Рубан, Свищев — Максименко — Ворона.

Головний тренер: Олександр Куликов

ХК «Кременчук»: Петров (Петленко з 51:13); Башко — Андрейків, Коренчук — Кузьмик — Слиш, Ігнатенко — Ісаєнко, Гаврик — Гніденко — Кірющенков, Варивода — Романенко, Петранговський — Гриценко — Коваленя, Мельников — Дегтярьов, Луговий — Чернишенко — Чорний.

Головний тренер: Дмитро Підгурський

Закинутими шайбами у матчі відзначилися:

0:1 — Гаврик (Ігнатенко, Ісаєнко) 21:18

1:1 — Максименко (Александров, Ворона), 38:27

1:2 — Кірющенков (Гніденко, Ісаєнко) 39:03

1:3 — Кірющенков (Гніденко, Гаврик), 42:37

2:3 — Ворона (Рябенко), 44:31

2:4 — Башко (Слиш, Кузьмик), 46:36

2:5 — Петранговський (Романенко, Мельников), 55:27

Перший період дав зрозуміти, що на кременчуцьку команду чекає не легка прогулянка, а важкий і напружений поєдинок. З перший хвилин «Кременчук» заволодів позиційною та ігровою пе5ревагою і почав навантажувати ворота господарів. Проте феєричний відрізок матчу провів Владислав Вязовов. Молодий голкіпер витягнув все що тільки міг. Двічі кременчужанам «допомагав» захисник «Кривбасу» Катріч, який грубо помилявся поблизу власних воріт. Обидві ці помилки закінчувалися кидками від Максима Слиша і блискучими сейвами Вязовова. Під кінець періоду почалися і атаки на ворота команди з Полтавщини, проте Олег Петров теж відіграв надійно. На 18-й хвилині шайба навіть побувала в наших воротах, проте арбітр зустрічі Максим Урда вирішив, що вона залетіла туди від ковзана Олександра Міхейонка і гол не зарахував. На останніх хвилина «Кременчук» грав у меншості і в цей час Секірко мав чудову нагоду забити, але молодий Олег Петров блискуче потягнув цей кидок і зберіг «нулі» для першого періоду.

video.png

Другий період був вже більш багатим на голи. Вже на другіййого хвилині Владислав Гаврик майстерно підставив ключку під передачу Ісаєнка, чим дезорієнтував Вязовова, і відкрив рахунок — 0:1.

video.png

Практично увесь період гра проходила нервово з перемінним успіхом, і під кінець відрізку на хвилині Руслан Максименко зрівняв рахунок, забивши свою дебютну шайбу за «Кривбас». Щоправда вже через кілька секунд криворіжці залишили Віталія Кірющенкова перед воротами і він переграв молодого голкіпера — 1:2. Так краще. Попереду третій період.

video.png

Остання двадцятихвилинка матчу окрым бойовитого хокею принесла сутичку і курйоз. Арбітр Максим Урда помітив, що номер на футболці Олега Петрова не збігається з цифрами у заявочному бланку на матч і змусив ХК «Кременчук» змінити голкіпера. Ну а у сутичці зійшлися Мельников і Міхейонок. Переможцем з бірцівського двобою вийшов хокеїст ХК «Кременчук».

video.png

Всі ці речі не завадили хокеїстам закидати шайби. Так у цьому періоді, дубль оформив Віталій Кірющенков і голи на свій рахунок записали Андрій Башко та Юрій Петранговський. «Кривбас» відповів лише однією шайбою від Ворони. 

video.png

video.png

video.png

video.png

Таким чином ХК «Кременчук» здобуває перемогу і скорочує відствання від «Донбасу» до шести очок.

tabl-hock.jpg

Вже 18-го січня «Кременчук» і «Донбас» зійдуться в очному поєдинку у Дружківці.

Види спорту:

Футбольні турніри: