Кубок Буковеля-2017: Максим Сергеєв ефектно переміг, Андрій Зубенко ефектно програв (відео)

Максим Сергеєв

Кременчуцькі спортсмени почали виступи виступи на всеукраїнському турнірі з фрі-файту

14 січня на лижному курорті Буковель стартував Кубок Буковеля-2017 з фрі-файту. Бійці з різних куточків України змагаються за звання кращих в категорії «Еліта». У ваговій категорії — 77,1 кг свій шлях на змаганнях розпочали двоє кременчужан — вихованців заслуженого тренера України Володимира Шемарова — Максим Сергеєв та Андрій Зубенко.

Максим Сергеєв бився за прохід до наступної стадії з Олександром Кочубеєм з Кривого Рогу. Спортсмен з Кременчука молодший на 10 років і це було помітно під час поєдинку. Максим був значно активнішим, домінував на ринзі, а у першому раунді виконав ефектний амплітудний кидок, який називають найкрасивішим у першому турі. Таким чином Макс Сергеєв отримав заслужену перемогу одностайним рішенням суддів і проходить до наступної стадії змагань.

video.png

Андрій Зубенко бився з Іваном Сливінським з Івано-Франківська. Суперник мав чудову підтримку в залі і це напевно відчув іАндрій. Наш земляк діяв другим номером, намагаючись пройти в ноги і спіймати франківця на больовим прийомом, але Іван Сливінський цього не дозволив і впевнено переміг кременчужанина.

video.png

Поєдинки другого туру Кубка Буковеля 2017 відбудуться 28 січня.

Види спорту:

Футбольні турніри: