Жіночий чемпіонат: «Лавина» програла харківським «Пантерам»

Кременчужанки поступилися в останньому матчі третього туру

У Кривому Розі триває третій тур чемпіонату України з хокею серед жінок. Сьогодні кременчуцька команда «Лавина» зіграла з харківськими «Пантерами». На жаль наша команда знову не змогла перемогти і продовжує турнірний шлях у статусі аутсайдера.

«Лавина» — «Пантери» 0:12 (0-3, 0-5, 0-4)

«Лавина»: Заіченко, Вовкодав, Павлова, Брусиловська, Співак, Слісенко, — Гетьман, Бажан, Лук’яненко, Ільїна. Архіпенко, Ніколаєва, Чуракова, Роганова, Панасенко, Лемешко.

Головний тренер: Денис Ісаєнко

«Пантери»: Колесніченко, І. Ванцович, Слащова, Тарасова, Макаренко, О. Ванцович — Братусь, Дунь, Сорока. Кобзар, Гречихіна Ковтун, Кривка, Скащук, Макаренко, Середенко, Донцова.

0:12 — Макаренко, 44:53

«Лавина» героїчними зусиллями передусім Аліни Заіченко тримала свої ворота сухими переважну частину часу в першому періоді. Проте на 10-й хвилині Катерина Середенко зуміла закинути шайбу і відкрити рахунок. Всього у першому відрізку зустрічі до воріт Заіченко залетіли три шайби. Тож «Лавина» пішла на переву програючи з рахунком 0:3.

За тим же сценарієм пройшла і друга п’ятнадцятихвилинка гри. Хвилин з 9-10 «Лавина» трималася і не пропускала, але потім оборона все ж не витримала і на ворота посипалися шайби. У другому періоді їх влетіло п’ять — у підсумку 0:8 перед третім відрізком.

Такий самий перебіг подій ми спостерігали і у третьому періоді — харків’янки атакують, кременчужанки невдало захищаються, Ірина Заіченко виручає. Щоправда чотири рази Ірині врятувати ворота не вдалося. У підсумку маємо поразку 0:12 і останнє місце у турнірній таблиці.