Полтавець Богдан Касьян завоював п’ять «золотих» нагород на всеукраїнському турнірі в Шостці (відео)

Богдан Касьян

Наш земляк став кращим на п’яти дистанціях

Днями у Шостці відбувся Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Ігоря Привалова. У змаганнях взяли участь спортсмени з різних областей України, втому числі і з Полтавщини.

Полтавець Богдан Касьян здобув одразу п’ять золотих нагород на п’яти різних дистанціях. З цих медалей три Богдан здобув особисто, і дві в естафетах. Отож Богдан Касьян переміг на таких дистанціях:

— 50 метрів вільним стилем — тут полтавець фінішував з часом 22,84 секунди.

— 50 метрів на спині — Богдан Касьян знову перший з часом 25,59 секунд.

— 50 метрів батерфляєм — тут Богдан Касьян показав час 26,12 секунд. Сам спортсмен називає цей час невдалим, але для перемоги на турнірі його вистачило.

Також полтавський плавець переміг в естафетах 4×50 вільним стилем і 4×50 комбінованим стилем.