ХК «Кременчук» яскраво розгромив «Донбас» (відео)

Кременчужани закинули шість шайб у ворота лідера

Сьогодні у Кременчуці на льодовій арені СК «Айсберг» відбувся матч чергового туру Української хокейної ліги 2016/2017. Місцевий ХК «Кременчук» приймав ХК «Донбас». Головні претенденти на чемпіонство вирішували долю першого місця у регулярному чемпіонаті, тож гра обіцяла бути цікавою і запеклою. У попередній очній зустрічі цих команд сильнішими виявилися кременчужани, тож гості мали що доводити собі та суперникам. В той же час підопічні Дмитра Підгурського після тріумфу у Дружківці, просто не мали права програвати перед рідними вболівальниками. Тож були всі підстави очікувати «гарячого» хокею.

ХК «Кременчук» — «Донбас» 6:1 (2-0, 0-1, 4-0)

ХК «Кременчук: Захарченко (Петленко); Коренчук — Кузьмик — Слиш (К), Башко — Андрейків; Гаврик — Гніденко — Кірющенков, Ісаєнко — Ігнатенко; Петранговський — Гриценко — Коваленя, Романенко — Варивода; Чернишенко — Карпенко — Чорний, Дегтярьов — Мельников

Головний тренер: Дмитро Підгурський.

«Донбас»: Дяченко (Царегородцев); Захаров — Шафаренко — Німенко, Побєдоносцев — Яковлевс; Нікіфоров — Буценко — Лялька, Кугут — Толстушко; Кочетков — Бондарєв — Благий, Петрухно — Алексюк; Рамазанов — Шаманський — Єгоров, Хакімов — Григор’єв

Головний тренер: Анатолій Степанищев.

Шайбами у цьому матчі відзначилися:

1:0 — Гніденко (Гаврик, Кирющенков) 12:46

2:0 — Кузьмик (Коренчук) 16:54

2:1 — Буценко (Нікіфоров, Лялька), 21:14

3:1 — Кузьмик (Башко, Гніденко), 42:47

4:1 — Гніденко, 49:05

5:1 — Гриценко (Коваленя, Петранговський), 49:36 

6:1 — Петранговський (Коваленя), 52:47

Перший період команди розпочали обережно, передусім дбаючи про те щоб зберегти свої ворота «сухими». Першими «прокинулися» кременчужани — кидок Тимура Гриценка парирував Дяченко. За великої кількості боротьби у хокеїстів швидко увімкнулися емоції, що призвело до вилучень. Першим у меншості опинився ХК «Кременчук» (4×3) чим ледь не скористався «Донбас». Олександр Побєдоносцев особисто тричі виконував небезпечні кидки у площину воріт Захарченка, проте наш кіпер з ними впорався. Натиск «Донбасу» був серйозним і здавалося господарі от-от пропустять, але вони забили... Команді Дмитра Підгурського вдалася атака, яку точним кидком зумів завершити Артем Гніденко — 1:0. Щось подібне ми вже бачили у Дружківці.

video.png

Через три хвилини рахунок перевага команди Дмитра Підгурського була вже подвійною. Ілля Коренчук віддав на Сергія Кузьмика і колишній донбасівець проштовхнув шайбу до воріт під щитками Дяченка.

video.png

У другому періоді гравці «Донбасу» швидко відквитали одну шайбу. Микита Буценко зумів пробити Едуарда Захарченка. Після цього гра знову пішла у нервовому ключі з великою кількістю стиків та сутичок. Проте з шайбами більше не склалося. Отож на останній період з рахунком 2:1. Вся боротьба попереду. 

video.png

Ну а третій період для кременчуцьких вболівальників став справжнім святом. Хокеїсти розпочали період зі штовханини. Але потім «Кременчук» захопив ініціативу і почав забивати. Всього у третьому відрізку матчі у ворота Дяченка влетіло чотири шайби.

video.png

video.png

video.png

video.png

У підсумку — 6:1. «Кременчук» здобуває найбільшу перемогу у протистояннях з «Донбасом» і виходить на перше місце.

tabl-hockey.jpg

Наступна зустріч цих команд відбудеться 18 лютого. А 29 січня кременчужани зіграють в гостях у харківського «Витязя».

Види спорту:

Футбольні турніри: