БК «Полтава» не без проблем переграв харківський «Інваспорт»

Полтавська команда в останній чверті виборола перемогу

1 лютого у Полтаві відбувся матч чергового туру вищої ліги чемпіонату України з баскетболу серед жінок. БК «Полтава» зіграв з харківською командою «Інваспорт». Між собою змагалися друга і третя команди Вищої ліги, тож очікувалося напружене протистояння. Попри гідний спротив суперниць і баскетболісток бердянської «Чайки», які були присутні на матчі і вболівали за «Інваспорт», БК «Полтава» переміг.

БК «Полтава» — «Інваспорт» 82:72 (17-10, 23-19, 15-23, 27-20)

БК «Полтава»: Заболотня, Волощук, Кириченко, Приходько, Пазюк — Бреславець, Кошляк, Колесник, Голодюк, Майдан.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Інваспорт»: Кулінок, Кальченко, Седельникова, Савчук, Бражникова — Дубюк, Терещенко, Хороших, Броницька, Літвін, Кірсанова-Старонь.

Головний тренер: Людмила Щедрива.

Наші дівчата розпочали матч активніше, проте зустріли жорсткий спротив від харків’янок. Баскетболістки «Інваспорта» не могли спілкуватися між собою на майданчику, але все-одно демонстрували чудове взаєморозуміння. Проте у першій чверті наші дівчата все-одно були сильнішими — 17:10.

video.png

Друга чверть за великим рахунком була продовженням першої. Як завжди у складі БК «Полтава» виділялася Вікторія Пазюк. За підсумком цього відрізку розрив між командами складав уже 11 очок.

video.png

А от у третій чверті харків’янки під керівництвом тренера здійснили ривок і скоротили відставання до трьох очок. При цьому варто зазначити, що і полтавські арбітри матчу не були повністю об’єктивними. Іноді слуги спортивної Феміди по-різному трактували однакові епізоди, в залежності від команди. Хай там як перед четвертим періодом розрив у рахунку складав лише три очка і інтрига в матчі трималася до останнього.

video.png

В останньому відрізку матчу гості помітно втомилися. Баскетболістки «Полтави» тут же цим скористалися і впевнено довели матч до перемоги. Не дивлячись, на «реверанси» від суддів, наші дівчата і без того мали б вигравати, що зрештою і сталося.

video.png

Найрезультативнішою у складі БК «Полтава» стала Вікторія Пазюк (33 очка), у складі «Інваспорту» — Марта Седельникова (26 очок).

tabl-basket.png

Другий матч між цими командами відбудеться сьогодні в с/к ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Початок заплановано на 15:30.

Види спорту:

Футбольні турніри: