БК «Полтава» вдруге переграв харківський «Інваспорт» (відео)

У напруженій боротьбі полтавки знову виявилися сильнішими за харків’янок

2 лютого у Полтаві у с/к ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся другий матч чергового туру Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу серед жінок. БК «Полтава» зустрівся на майданчику з БК «Інваспорт» (Харків). У першому матчі перемогли полтавські баскетболістки, проте суперниці показали, що вміють боротися. Тому легкої прогулянки для підопічних Анатолія Ніщіменка ніщо не віщувало. І таки дійсно, ця гра теж далася полтавкам нелегко, проте вони зуміли здобути необхідний результат.

БК «Полтава» — «Інваспорт» (Харків) 61:49 (11-12, 19-16, 17-12, 14-9)

БК «Полтава»: Заболотня, Волощук, Кириченко, Приходько, Пазюк — Шейнерт, Кошляк, Колесник, Голодюк.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Інваспорт»: Кулінок, Кальченко, Седельникова, Савчук, Бражникова — Дубюк, терещенко, Броницька, Літвін, Кірсанова-Старонь.

Головний тренер: Людмила Щедрива.

Цю гру можна назвати продовженням першого матчу туру. Гості знову намагалися атакувати за рахунок жорсткого пресингу і командної взаємодіїі, полтавки — за рахунок швидкості і майстерності. У першій чверті пресинг виявився сильнішим за майстерність. Гості виграли в одне очко і змусили полтавок себе наздоганяти.

video.png

На подальші відрізки сил у «Інваспорту» вже не вистачало. Команди боролися на рівних. Підопічні Людмили Щедривої жорстко і впевнено захищалися. Але БК «Полтава» зуміла вийти вперед. Як завжди на майданчику виділялася Вікторія Пазюк. Друга чверть була вже за полтавками — 19:16 і два очки запасу у загальному рахунку.

video.png

У перерві Вікторії Заболотній довелося покликати лікаря. Це наслідок жорсткого пресингу від «Інваспорта». У першому матчі Вікторія отримала коліном в спину і у другому їй теж дісталося. У другій половині матчу «Полтава» лише збільшувала розрив завдяки знову ж таки досвіду та майстерності.

video.png

video.png

У підсумку маємо нелегку, але впевнену перемогу БК «Полтава» — 61:49. Найрезультативнішою у складі полтавок була Вікторія Пазюк, яка набрала 21 очко. У складі «Інваспорта» відзначилася Оксана Кірсанова-Старонь (11 очок).

tabl-basket.jpg

Наступний тур можна назвати головним не лише для БК «Полтава», а й для всієї вищої ліги, адже підопічні Анатолія Ніщіменка зустрінуться з головними конкурентами за підвищення у класі — бердянською «Чайкою».

Види спорту:

Футбольні турніри: