БК «Полтава» завдав бердянській «Чайці» першої поразки в сезоні (відео)

БК «Полтава»

Команда Анатолія Ніщіменка наблизилася до першого місця

Сьогодні у Полтаві в с/к ПНПУ ім. В. Г. Короленка БК «Полтава», в рамках чергового туру вищої ліги чемпіонату України з баскетболу серед жінок приймав БК «Чайка» з Бердянська. Матчі між цими командами — очна дуель претендентів на вихід до Суперліги. Першу гру цієї дуелі виграла команда з Полтави.

БК «Полтава» — «Чайка» 79:69 (22-8, 16-19, 18-14, 23-28)

БК «Полтава»: Заболотня, Кириченко, Пазюк, Никипорець, Ябурова — Приходько.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Чайка»: Гозалова, Попова, Космач, Фоменко, Топчий — Жигула, Алябьєва, Ляшко.

Головний тренер: Катерина Кливенок.

Не зважаючи на те, що «Чайка» приїхала на матч лідером і з репутацією непереможної команди, фаворитами зустрічі все ж були полтавки. Команда з Бердянська приїхала без травмованої Анастасії Рубашкіної — лідера і «диригента» команди. Без неї «Чайка» двічі ледь не спіймала облизня у поєдинках з «Полтава-Баскет». Ті матчі «Чайка» натужно виграла, але віддала чимало сил, а вже через день — ігри проти сильних і досвідчених баскетболісток з «Полтава». До того ж у склад Полтави повернулася дискваліфікована Лариса Ябурова.

Команди певний час не могли «розпечатати» кільця. Першими це зробили полтавки і лише завдяки фолам. Один з двох штрафних кидків реалізувала Ірина Никипорець. Пізніше нашим дівчатам вдався вдалий триочковий кидок. І лише після цього суперниці зуміли здобути перше очко і теж завдяки штрафному кидку. Загалом БК «Полтава» виглядала «свіжішою». Особливо слід відзначити Ларису Ябурову. Полтавська «шістнадцятка», очевидно, під час дискваліфікації зголодніла до баскетболу і грала з подвійним бажанням. Загалом у першій чверті БК «Полтава» забезпечив собі комфортну перевагу — 22-8.

video.png

У другій чверті «Чайка» кинулася наздоганяти господарів і вирівняла гру. Проте цього було замало. На кожен вдалий кидок бердянської команди, полтавки відповідали своїм. Але розрив між командами скоротився з чотирнадцяти очок до одинадцяти.

video.png

Після перерви БК «Полтава», вислухавши настанови від тренера знову почали домінувати на майданчику. Тандем Пазюк — Ябурова за підтримки інших гравців швидко збільшив розрив між командами. У «Чайки» на похвалу заслужили Олена Попова та Мирослава Топчий. Саме вони завдали обороні «Полтави» найбільше клопоту. Третя чверть знову була за нами. Перед останнім відрізком зустрічі БК «Полтава» вигравав з різницею в 15 очок.

video.png

В останній чверті «Чайка» знову намагалася виправити ситуацію, але ліквідувати солідне відставання не змогла, та й хто б їй дозволив. Тим більше, що у кінцівці матчу «увімкнулися» нечисленні вболівальники, які підтримували БК «Полтава» і освистували гостей.

video.png

Таким чином БК «Полтава» виграє перший матч і скорочує відставання від першого місці до двох очок. Гості з Бердянська ж зазнають першої поразки в сезоні. Найрезультативнішою у складі БК «Полтава» стала Лариса Ябурова (32 очки), у «Чайки» — Мирослава Топчий (17 очок).

tabl-basket.jpg

Це був лише перший матч туру, продовження — завтра в с/к ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Початок об 11:30.

Види спорту:

Футбольні турніри: