Полтавці Олександр Литвин та Анастасія Коновал стали призерами дитячого Чемпіонату Європи з тхеквондо

Олександр Литвин, Катерина Ступак та Анастасія Коновал

Юні тхеквондисти везуть додому «срібло» та «бронзу»

Сьогодні в турецькому містечку Белек розпочався Чемпіонат Європи з тхеквондо серед дітей European Kids Champs 2017. У складі збірної України у змаганнях взяли участь троє маленьких полтавців, двоє з них — стали призерами турніру.

Анастасія Коновал посіла друге місце у ваговій категорії до 40 кг. Наша спортсменка у першому поєдинку достроково виграла у турчанки Нехір Озбек (24-4). У фіналі Анастасії протистояла інша представниця Туреччини Ранія Акдоган, і тут вже полтавка поступилася.

c2bdvf-jrew.jpg

bb-8cuu2blm.jpg

Олександр Литвин (вагова категорія до 30 кг) посів третє місце. Варто відзначити що у цій ваговій категорії змагалися 27 хлопчиків, тож навіть для «бронзи» довелося добре попрацювати. Олександр переміг турків Аріка Омера Фарука (18-7), Атеса Арабачі (14-7) та українця Богдана Кремінкого. У півфіналі наш спортсмен за іншому українцеві — Богдану Лазарчуку. Рахунок по очках був 1-1, проте судді віддали перемогу супернику полтавця.

ejl5avp8afa.jpg

Ще одна учасниця чемпіонату з Полтави Катерина Ступак (вагова категорія до 27 кг) у першому ж бою поступилася турчанці Есманур Айдін.

Олександра Литвина до цього турніру готував тренер Юрій Шавиро, Анастасія Коновал та Катерину Ступак — тренер Віталій Ступак.

Види спорту:

Футбольні турніри: