БК «Полтава» вдруге дотиснув «Чайку» (відео)

Неймовірно важка, але все ж перемога — таки результат чергової дуелі лідерів вищої ліги

Сьогодні у Полтаві у с/к ім. В. Г. Короленка БК «Полтава» вдруге приймав бердянську команду «Чайка». До приїзду в Полтаву дівчата з Бердянська не програвали 18 матчів, але у першій грі цього туру спіткнулися на БК «Полтава». Сьогодні теж перемогли полтавки, але перед цим добряче попсували нерви своїм вболівальникам. До речі останніх на балконі спортзалу зібралося чимало, тож шумова підтримка у наших дівчат була.

БК «Полтава» — «Чайка» (Бердянськ) — 66:65 (16-13, 11-22, 19-15, 20-15)

БК «Полтава»: Заболотня, Кириченко, Пазюк, Никипорець, Ябурова — Кошляк, Приходько.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Чайка»: Ляшко, Гозалова, Космач, Фоменко, Топчий — Аляб’єва, Попова,

Головний тренер: Катерина Кливенок.

Початок матчу відверто розчарував. Вчорашня поразка, очевидно, додала гостям мотивації і вони зі старту почали тиснути. Перевагу полтавок у зрості та досвіді баскетболістки «Чайки» компенсували точністю і швидкістю. Підопічні Катерини Кливенок швидко повели у дев’ять очок і лише після цього Вікторія Пазюк «розпечатала» їм кільце влучним двоочковим. Загалом переважну частину першої чверті домінувала «Чайка». На фоні інших активними діями виділялася Владислава Гозалова. Під кінець чверті «Полтава» дещо стрепенулася і зуміла вийти вперед. Так на першу перерву команди пішли за переваги полтавок у три очки — 16-13.

video.png

Другу чверть полтавська команда просто провалила. Лідери команди Вікторія Пазюк та Лариса Ябурова раптом перестали влучати в кільце. Також варто відзначити, що наші дівчата почали не встигати повертатися в оборону. Очевидно, втома у першому матчі давалася взнаки. Як результат — вщент програна друга чверть (11-22) і відрив «Чайки» у вісім очок. Окремо слід відзначити, що БК «Полтава» чомусь почав нехтувати триочковими кидками. Словом, у перерві Анатолію Ніщіменку було над чим подумати.

video.png

Щоб уникнути поразки «Полтаву» необхідно було привести до тями і завести. Сьогодні це намагалися зробити вболівальники. Їх було лише близько 20-ти, але для належної підтримки цього виявилося достатньо. Цьому сприяла гарна акустика спортзалу ПНПУ ім. В. Г. Короленка цьому сприяла. Кожна вдала дія від «Чайки» супроводжувалася свистом, а вдалі дії полтавок — оваціями. За таких умов господарі прокинулися.

Третя чверть не стала переломною. Не зважаючи на те, що полтавські баскетболістки вирівняли гру і виграли цей відрізок — у загальному рахунку залишилося відставання у чотири очки. Виглядали дівчата важко і втомлено. Щоправда тепер те ж саме можна було сказати і про суперниць. До того ж гості вичерпали ліміт командних фолів. Єдині кого все влаштовувало — глядачі. Такий перебіг подій однозначно додав грі драматизму.

video.png

Остання чверть перетворилася на трилер. Обидві команди намагалися здійснити ривок і відірватися, щоб почуватися спокійніше та пристрасті лише розпалювалися. Так під кінець періоду рахунок став 60-60. Відзначаємо, що баскетболістки БК «Полтава» нарешті змогли «увімкнутися» і по-спортивному розізлитися. Команди почали грати на зустрічних курсах. На радість вболівальникам останнє слово було за «Полтавою» — 66:65. В кінці матчу стався епізод, який змусив гостей засумніватися в об'єктивності полтавських арбітрів. Владислава Гозалова кидала триочковий, проти неї грала Ганна Приходько і гостям здалося, що Ганна вдарила суперницю по руці. Фолу суддя не призначив, і гості подали апеляцію. Проте відео епізоду говорить про те, що баскетболістка «Полтави» до руки Гозалової не дотягнулася, тож у даному випадку арбітри матчу не помилилися і не збрехали. Втім, дивіться самі.

video.png

Найрезультативнішою у складі «Полтави» стала Вікторія Заболотня (18 очок), у складі «Чайки» — Влада Гозалова (14 очок).

Тепер відстань між першим та другим місцем у турнірній таблиці скоротилася до одного пункту.

tabl-basket.jpg

Наступні матчі БК «Полтава» зіграє проти одеського «ОНПУ-ВІМАР», хоча є ймовірність, що перед цим доведеться зіграти перенесені матчі проти БК «Франківськ».

Види спорту:

Футбольні турніри: