Олег Голодюк: «До Палати вирішення спорів я не звертався»

Олег Голодюк

Екс-півзахисник «Ворскли» спростував інформацію щодо позову на клуб

Ряд спортивних ЗМІ України написали, що колишній півзахисник «Ворскли» Олег Голодюк поскаржився на клуб до Палати вирішення спорів ФФУ. За найгіршого розвитку подій, це може призвести до зняття турнірних очок. Нам вдалося зв’язатися з Олегом і він розповів, як насправді відбувається його діалог з клубом.

— Олеже, чи правда, що Ви подали позов на «Ворсклу» до Палати вирішення спорів ФФУ?

— Ні, ця інформація передчасна. Я не звертався до Палати і сподіваюся що до цього не дійде. Але мені дійсно довелося наймати юристів. Коли я попросив у клубу надати мені статус вільного агента, мені заборгували зарплату більше ніж за п’ять місяців. Суму боргу ми задокументували. Довгий час від клубу не було чути жодної конкретики, тому я й вирішив діяти через юристів.

— Яким чином?

— «Ворсклі» дали два тижні. Якщо клуб не почне щось виплачувати, чи хоча б не надасть конкретних пропозицій, тоді вже подам документи до Палату.

— Скільки часу з цих двох тижнів вже минуло?

— П’ять днів. І мушу сказати, що клуб нарешті пішов на діалог. Я розумію скрутне становище «Ворскли» і не чекаю, що мені виплатять все й одразу. Але я хочу почути від клубу конкретний шлях вирішення проблеми. Поки що його немає.

— Скільки грошей Вам винні?

— Цього я сказати не можу. Це залишиться між мною і клубом.

— Перед ким ще крім Вас «Ворскла» має серйозні борги?

— Клуб винен абсолютно всім футболістам. Я не знаю як щодо молодих хлопців з дубля, але всім іншим «Ворскла» заборгувала. При чому є гравці яким не платили більше десяти місяців. Загалом клуб винен приблизно п’ятнадцятьом гравцям.

— Наскільки нам відомо, не лише Ви найняли юристів і готові позиватися до Палати.

— Так, я не один. Не буду називати прізвищ, але знаю кількох футболістів які теж налаштовані рішуче. Просто так склалося, що саме навколо мене виник такий ажіотаж. Для мене це дуже неприємна ситуація. І клуб, і від тренери, і особливо колектив залишили в мене виключно позитивні враження. А тут така неприємна «ложка дьогтю». Тому якщо керівництво клубу знайде як вирішити проблему, я піду назустріч.

— Ви зараз шукаєте нову команду, як успіхи? Чи є конкретні пропозиції?

— Була конкретна пропозиція з-за кордону, але ми не змогли домовитись. На цьому тижні треба визначитись, що робити далі. Підтримувати форму в спортзалі це добре, але ігрові вправи і команду роботу не замінить ніщо.

Види спорту:

Футбольні турніри: