Сергій Соляник і Марина Левченко вибороли «золото» чемпіонату Європи!

Сергій Соляник | armpower.net

Останній день чемпіонату Європи з армспорту у Друскінінкаї (Литва) став для полтавців, які виступали у складі збірної України, найбільш ударним медальним днем — наші земляки завоювали 5 медалей: дві золоті, срібну та дві бронзові.

В останній день, за підсумками боротьби на правій руці, на п’єдестал пошани в одній ваговій категорії (до 50 кг) серед жінок-молоді (до 21 року) знову піднялися дві полтавки, але в іншій варіації, ніж напередодні. Тепер уже Марина Левченко завоювала золоту медаль, а Марина Шуліка — срібну.

Марина Шуліка та Марина Левченко Марина Шуліка та Марина Левченко

Ще одне «золото» виборов полтавець Сергій Соляник (понад 90 кг), який переміг у молодіжній першості.

Бронзові медалі у боротьбі на правій руці також вибороли наші землячки у молодіжному чемпіонаті: Юлія Калашникова (до 65 кг) і Ксенія Безугла (до 70 кг). Крім того у категорії до 65 кг Анастасія Пінчук посіла 5-е місце. У жіночому чемпіонаті полтавка Лілія Занько була четвертою у категорії до 70 кг.

Протягом чотирьох днів чемпіонату Європи з армспорту у Друскінінкаї представники Полтавщини, які виступали у складах різних збірних України, завоювали загалом 15 медалей: 6 золотих, 4 срібні, 5 бронзових.