«ПЗМС» у непростому поєдинку переграла «Теслу» (відео)

Полтавки не без проблем впоралися з ауйтсайдерами

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПАТ «ПЗМС» відбувся матч 14-го туру Вищої ліги жіночого ЧУ з футзалу. Полтавська команда «ПЗМС» приймала харківську «Теслу». Харків’янки «вевнено» посідають останню сходинку турнірної таблиці і мають репутацію аутсайдера. Але сьогодні вони змусили потавську команду понервувати, що відзначив і головний тренер «ПЗМС» Микола Кудацький. Не зважаючи ні на що команда з Полтави перемогла.

«ПЗМС» — «Тесла» 5:3

«ПЗМС»: Івасенко, Є.Шаповал, Гавриш, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, Дударчук, Мачалова, Пушенко.

Головний тренер: Микола Кудацький.

«Тесла»: Лисенко (Гончарук), Дехтяр, Кузіна, Майбородіна, Челобітько, Клімова, Степаненко, Шевела, Мунурдінова, Давиденко, Лисяк.

Головний тренер: Василь Сухомлинов.

Голи: Мочалова (11), Дударчук (14, 17 дабл-пен., 19), Пушенко (21) — Степаненко (17), Кузіна (28), Мугурдінова (40)

Гості з Харкова половину першого тайму надійно оборонялися і навіть мали кілька перспективних контратак. Але на 11-й хвилині Маргариті Мочаловій вдалося пробити ворота харків’янок. Маргарита замкнула простріл Юлії Дударчук — 1:0.

video.png

Та ж Юлія Дудуарчук у першому таймі встигла оформити хет-трик. Гості почали задіювати свого воротаря у якості п’ятого польового гравця і це зіграло з «Теслою» злий жарт. На 14-й хвилині Юлія Дударчук перехопила м’яч на чужій половині майданчика і пробила точно у порожні ворота — 2:0.

video.png

Варто віддати належне і харків’янкам. Попри програшний рахунок вони не припинили огризатися і на 17-й хвилині провели вдалу контратаку. Ірина Майбородіна зліва віддала на Христину Степаненко і та влучним ударом у порожній кут воріт скоротила відставання — 2:1.

video.png

На тій же хвилин полтавки знову повели у два м’ячі. Гості вичерпали ліміт у п’ять фолів і Юлії Дударчук випало пробивати дабл-пенальті. Наша футзалістка впоралася з цим завданням на відмінно — 3:1.

video.png

Ну і на 19-й хвилині Юлія забила втретє. Вона знову перехопила м’яч на своїй половині, пройшла з ним кілька метрів і пробила Олену Лисенко — 4:1. За такого рахунку команди пішли перепочивати.

video.png

Не встигли команди вийти з роздягалень, як полтавки знову забили. Стрімка стартова атака закінчилася голом Марини Пушенко на 21-й хвилині. Асист на свій рахунок записала Євгенія Шаповал — 5:1.

video.png

І навіть за такого відставання «Тесла» залишилася вірною собі. Команда намагалася грати в пас і разюче контратакувала. На 28-й хвилині це призвело до голу від Аліни Кузіної.

video.png

Ну а в кінці матчу полтавки пропустили третій. Микола Кудацький зняв з гри Тетяну Івасенко і у воротарському светрі опинилася Таїсія Бабенко, яка виконувала роль п’ятого польового гравця. Так на 40-й хвилині гості перехопили м’яч і в той час як Таїсія була в полі і закотили третій гол. Його автором стала Інна Мугурдінова. У підсумку — 5:3.

video.png

Після матчу Микола Кудацький зазначив, що матч проти аутсайдерів дався його підопічним нелегко.

— Легких матчів зараз не буває, — зауважив наставник. — Це вже не та «тесла» яка була на початку сезону.

— А чим харків’янки Вас здивували?

— Раніше «Тесла» думала лише про оборону. Але команда розвивається. Сьогодні вони більше грали у футбол. Дівчата намагалися атакувати, щось створювати. Ця команда однозначно рухається вперед.

kudats-kiy.jpgМикола Кудацький

— Тася Бабенко у воротарському светрі, це награвання на майбутнє?

— Так, і я сподіваюся, що стикатися з таким майбутнім нам не доведеться (сміється). Попереду важкі матчі проти дніпровської «Злагоди» та київської команди «IMS-НУХТ». Може статися так, що нам знадобиться п’ятий польовий гравець. Але сьогодні я вкотре пересвідчився, що краще гру до цього не доводити.

Види спорту:

Футбольні турніри: