Роман Санжар: «Ворскла» володіла ініціативою»

Роман Санжар

Головний тренер «Олімпіка» прокоментував перемогу над полтавською «Ворсклою»

Сьогодні у Полтаві відбувся матч 21-го туру української Прем'єр-ліги між полтавською «Ворсклою» і донецьким «Олімпіком». Полтавці забили два голи, але у підсумку програли з рахунком 2:3. Після матчу головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар дав традиційну прес-конференцію.

Про гру своєї команди у матчі з «Ворсклою»

«Це був дуже цікавий та напружений матч у якому в нас багато чого не виходило. Команда пропустила гол і хлопці замкнулися під тиском результату. Але ми змогли дотерпіти і переломити хід зустрічі. Все що в нас не вийшло у грі, хлопці реалізували за рахунок самовіддачі. Ті завдання які стояли перед командою, ми виконали. Я хочу подякувати всім, хто до цього причетний. Ми потрапили у першу шістку, і для нас це вже великий плюс».

Про гру «Ворскли»

«В нас не виходив контроль м’яча. „Ворскла“ володіла перевагою Нам вдалося забити за рахунок характеру. „Ворскла“ хотіла розвинути свій успіх, був момент з перекладиною. Але ми дотерпіли»

«За емоціями, я не пригадую такого матчу. Програючи 0:2, дуже важко взагалі забити, не кажучи вже про те, щоб виграти. Хлопці акумулювали багато емоцій. Ми ж увімкнулися у кінцівці, коли всі вже встигли втомитися. Однозначно, таких ігор в нас давно не було».

Види спорту:

Футбольні турніри: