Василь Сачко: «Напевне, ми не заслужили на те щоб грати у першій шістці»

Головний тренер «Ворскли» дав прес-конференцію після поразки від донецького «Олімпіка»

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського «Ворскла» в рамках 21-го туру «Ліги Парі-Матч» поступилася донецькому «Олімпіку». Після матчу на запитання полтавських журналістів відповів головний тренер ворсклян Василь Сачко.

Про гру «Ворскли» у матчі з «Олімпіком»

«Найголовніше питання — боротьба за шістку. Напевне, ми не заслужили на те, щоб грати у першій шістці. Що стосується власне гри, мені нічим дорікнути хлопцям, за винятком кількох помилок коли команда пропускала голи. Ми 60 хвилин контролювали гру, забили два м’ячі, створили достатньо моментів. Після пропущеного голу команда надломилася. З’явився мандраж. На полі не знайшлося лідера, який би заспокоїв партнерів. Як наслідок — ми пропускаємо три м’ячі і програємо такий матч»

«Ви зрозумійте, ми в перерві просили хлопців не звертати увагу на рахунок і не сідати назад. Ми забили другий матч. З’явився брак, втрата концентрації. Як можна так недопрацьовувати? З тренерської лави важко достукатися до футболістів. На полі має бути лідер. Сьогодні цього не було».

«В нас не вистачає конкуренції в основній обоймі. Так сталося, що в останніх іграх нам треба було вилазити зі шкіри, але ми не вилізли. Я не знімаю з себе відповідальності. І я і тренерський штаб робимо все що можемо, і в осінній частині чемпіонату робили все що могли».

Про перспективи «Ворскли»

«Безумовно, за нинішніх умовами в „Ворсклі“ можна збудувати команду, яка гратиме в Єврокубках. Таке завдання перед нами ставить керівництво. Наші керівники мають амбіції, для них важливо, щоб „Ворскла“ була у верхній частині турнірної таблиці. Повірте, рано чи пізно ми там будемо. Всі умови для цього є. Мені, звісно, хотілося б стабільності. Моє завдання як тренеру створити конкуренцію в колективі, чого сьогодні не вистачає. Сьогоднішня команда комплектувалася по ходу зборів. З нами поїхало дев’ять футболістів Нам необхідні зміни, перезавантаження. Воно вже сталося. Повірте, більше за все переживає тренерський штаб і керівники».

«Є молоді хлопці з дубля, які працюють з першою командою. Перш ніж випустити гравця в таку стресову ситуацію за першу команду, він має бути лідером, хоча б у дублі. Зараз таких лідерів немає. Ми дивимося в майбутнє, робимо акцент на українських і зокрема полтавських виконавців. Є певні рамки, за які я не можу вийти».

Види спорту:

Футбольні турніри: