БК «Полтава» вдруге виграв у миколаївської «СДЮСШОР № 4»

Команда Анатолія Ніщіменка здобула чергові два очки

Сьогодні у Полтаві у приміщенні с/к ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся матч Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу серед жінок. «Полтава» приймала «СДЮСШОР» № 4. Як і в попередньому матчі, наша команда виявилася сильнішою.

«Полтава» — «СДЮСШОР № 4» 76:56 (17-14, 30-16, 14-14, 15-12)

«Полтава»: Заболотня, Волощук, Приходько, Пазюк, Голодюк — Шейнерт, Бреславець, Кошляк.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«СДЮСШОР № 4»: Веселова, Корінна, Овсяннікова, Чечоткіна, Богатюк — Глухівська, Коваленко.

Головний тренер: Володимир Терент’єв.

Не зважаючи на відсутність важливого гравця Лариси Ябурової, «Полтава» впоралася з гостями. А починалося все не так позитивно. Миколаївчанки швидко вийшли вперед завдяки старанням в першу чергу Наталії Веселової та Ніки Корінної. Проте наші дівчата швидко наздогнали суперниць, а потім і пішли у відрив. Перша чверть була за нами — 17:13.

video.png

Три очки — дуже маленький відрив. Але у другій чверті перевага «Полтави» була вже значно відчутнішою. Особливо виділялися Вікторія Заболотня та Вікторія Пазюк. «Полтава виграла цей період з різницею в 14 очок і збільшила загальний відрив до 17-ти.

video.png

Третя чверть вийшла для полтавок важкою. Гості намагалися скоротити відставання. Гра пішла на зустрічних курсах і на кожен вдалий кидок господарів гості відповідали своїм. Таким чином команди зіграли рівну чверть. Але в загальному рахунку звісно ж перемагала «Полтава».

video.png

Останній відрізок зустрічі теж видався динамічним і проминув доволі швидко. Команди вдало захищалися, тому попри високі швидкості влучних кидків з обох боків у цій чверті було небагато. «Полтава» виграла останній відрізок з рахунком 15:12 і пішла з майданчика переможцем. Загальний рахунок зустрічі — 76:56.

Найрезультативнішими у складі «Полтави» стали Вікторія Пазюк (21 очко) та Вікторія Заболотня (20 очок). У складі «СДЮСШОР № 4» найбільше назакидала Анна Чечоткіна (26 очок).

Наступними суперницями БК «Полтава» будуть землячки з «Полтави-Баскет». На вболівальників чекає справжнє баскетбольне дербі.

Види спорту:

Футбольні турніри: