Гол з аматорського чемпіонату Полтави став голом тижня у проекті «Гол чемпіона» на каналі «2+2» (відео)

Гравці «Левади»

Гол футболіста «Левади» Андрія Коваленка у ворота «Інваспорта» прославив свого автора на всю Україну

Футболіст аматорської «Левади» Андрій Коваленко став автором кращого голу тижня. На каналі 2+2 триває проект «Гол чемпіона» для футболістів-аматорів. Гравці з різних аматорських чемпіонатів зі всієї України надсилають на канал свої голи. Кращі з них потрапляють у програму «Профутбол» де авторитетне журі в особі Олега Венглинського і Фоззі визначає гол тижня. Автор голу, який посяде у цій номінації третє і друге місця отримають у подарунок набір для друзів. Переможець тижня отримує набір для друзів, м’яч і спортивну сумку. На фініші проекту серед всіх переможців номінації «Гол тижня» визначать головних переможців, на яких чекають цінні подарунки.

19 березня у програмі «Профутбол» серед кращих голів тижня з’явився і гол з чемпіонату Полтави, який забив гравець «Левади» Андрій Коваленко. Це сталося у матчі четвертого туру «Інваспорт» — «Левада», який номінальні гості виграли з рахунком 3:0. Саме третій гол і належить Андрієві Коваленку.

video.png

Сам автор забитого м’яча говорить, що не сумнівався у тому, що його гол відзначать.

— Про проект мені розповіли партнери по команді — розповідає Андрій. — Я вирішив ризикнути і вийшло так, що виграв. Гол вийшов класний, тому в перемозі не сумнівався (сміється). Хлопці ж першими мене й привітали.

kovalenko.jpgПраворуч - Андрій Коваленко

Якщо ви футболіст-аматор і теж маєте бажання, щоб ваш гол побачила вся Україна, заходьте на сайт golchempiona.com.ua, знайомтесь з правилами конкурсу і ризикніть.

Види спорту:

Футбольні турніри: