У Полтаві розпочався Чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА (фото, відео)

Маленькі і дорослі бійці змагаються за звання чемпіона

Сьогодні у Полтаві розпочався Чемпіонат Полтавської області зі змішаних єдиноборств ММА, які в народі називають боями без правил. У змаганнях беруть участь бійці з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Лубен тощо. Сьогодні змагаються як зовсім маленькі учасники (6-7 років) так і дорослі спортсмени.

Для проведення змагань у спортзалі кафедри фізичного виховання постелили бірцівський килим та доянг.. На доянгу змагалися діти, на килимові — дорослі. Перш ніж почалися змагання, спортсмени розминалися і зал заполонив дитячий сміх і галас.

img-0547.jpg

img-0558.jpgВолодимир Шемаров, Ігор Онопрієнко та Максим Мельник

img-0562.jpg

img-0573.jpgДмитро Микуця у якості судді

img-0581.jpg

img-0587.jpg

img-0614.jpg

На чемпіонаті області можна було зустріти зірок полтавського та українського ММА. Дмитро Микуця, Максим Мельник, Володимир Шемаров, Василь Галич — сьогодні вони виступали у якості тренерів та суддів.

video.png

video.png

Максим Мельник на прізвисько «Шалений Макс» сьогодні побував і у тренерській шкірі і у суддівській.

— На чемпіонаті битимуться дванадцять моїх спортсменів, — розповідає Макс. — І якщо чесно я страшенно хвилююся. — Мені спокійніше самому вийти на бій (сміється).

Як арбітру Максиму теж сьогодні дісталося. Він судив поєдинки найменших, і дітлахи змусили бійця престижного міжнародного промоушну «М-1 Globаl» добряче побігати по доянгу.

video.png

video.png

video.png

img-0622-0.jpgВасиль Галич

video.png

video.png

Результати змагань будуть доступні після їх завершення.

Види спорту:

Футбольні турніри: