БК «Полтава» в останній чверті вирвав перемогу у «Полтави-Баскет» (відео)

З м'ячем Христина Ярич

Полтавське баскетбольне дербі закінчилося перемогою команди Анатолія Ніщіменка

Сьогодні у Полтаві у приміщенні с/к ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся матч чергового туру Вищої ліги жіночого ЧУ з баскетболу. Між собою зустрічалися дві полтавські команди — «Полтава-Баскет» та БК «Полтава». Останні зважаючи на досвід баскетболісток вийшли на гру фаворитами і підтвердили цей статус. Хоча практично увесь матч «Полтава-Баскет» вела в рахунку.

«Полтава-Баскет» — БК «Полтава» 61:63 (18-14, 19-18, 13-11, 11-20)

«Полтава-Баскет»: Ярич, Захожай, Десятник, Телешик, Степаненко — Шоно, Зозуля, Таран.

Головний тренер: Юлія Старих.

БК «Полтава»: Заболотня, Приходько, Пазюк, Никипорець, Волощук — Шейнерт, Бреславець, Колесник, Кошляк, Голодюк.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

У першій чверті «Полтава-Баскет» неочікувано повела в рахунку. Саме команда Юлії Старих задавала тем грі, а номінальні гості опинилися в ролі команди що наздоганяє. Досвідчені баскетболістки «Полтави» очевидно не чекали такого розвитку подій. Але команда Анатолія Ніщіменка не відпустила господарів у серйозний відрив. Перша чверть закінчилася з перевагою «Полтави-Баскет» у чотири очки.

video.png

У другому відрізку команда Юлії Старих зуміла закріпити свій успіх і знову виграла чверть. Цього разу лише в одне очко.

video.png

Після великої перерви «Полтава-Баскет» почала не встигати повертатися в оборону, і влучати у кільце. Натомість «Полтава» навпаки знайшла у собі нові сили і накинулася на суперника. Гра стала жорсткішою і баскетболістки «Полтави» часто опинялися на підлозі. Втім третю чверть «Полтава-Баскет» теж виграла і пішла на останню перерву з перевагою в сім очок.

video.png

На останню чверть балкон с/к ПНПУ ім. В. Г. Короленка заповнився вболівальниками. Варто відзначити, що більшість з них підтримували «Полтаву-Баскет». Подивитися на баскетбол зазирнули і маленькі гімнастки, у яких після матчу в цьому залі було тренування. У цих дівчаток особливою популярністю користувалася Тетяна Зозуля. Проте якраз цю чверть під оплески публіки «Полтава-Баскет» провалила. Команда Анатолія Ніщіменка захопила ініціативу і швидко зрівняла рахунок — 60:60. В останні півтори хвилини пішла справжня перестрілка з помилками і фолами. «Полтава-Баскет» не змогла реалізувати свої штрафні кидки, а «Полтава» змогла.

video.png

Найрезультативнішою у складі «Полтави-Баскет» стала Валерія Десятник (23 очки), у складі «Полтави» — Вікторія Заболотня (42 очки).

Таким чином баскетбольна Полтава залишається зелено-білою. Принаймні до завтра, коли ці команди зіграють вдруге. Матч відбудеться у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Початок о 16:00.

Види спорту:

Футбольні турніри: