БК «Полтава» вдруге переміг у полтавському дербі (фото, відео)

У боротьбі за м'яч Ірина Никипорець та Ангеліна Захожай

Підопічні Анатолія Ніщіменка впоралися з «Полтавою-Баскет»

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся другий матч чергового туру Вищої ліги ЧУ з баскетболу. Вдруге зустрілися полтавські команди «Полтава-Баскет» і БК «Полтава». Перший матч туру виграла команда Анатолія Ніщіменка. «Полтава» була фаворитом і сьогодні, але у «Полтави-Баскет» мала бути додаткова мотивація. Головний тренер команди Юлія Старих та її капітан Анна Степаненко сьогодні були іменинницями, тож у команди мав бути стимул зробити їм подарунок. Проте результат матчу важко назвати подарунком для «Полтави-Баскет», скоріше навпаки.

dsc-0079.jpg

dsc-0080.jpg

dsc-0066.jpgПолтава-Баскет

dsc-0068.jpgБК Полтава

«Полтава-Баскет» — БК «Полтава» 47:63 (11-15, 12-12, 13-21, 11-15)

«Полтава-Баскет»: Ярич, Степаненко, Захожай, Десятник, Телешик — Шоно, Сурмило, Зозуля, Таран.

Головний тренер: Юлія Старих.

БК «Полтава»: Шейнерт, Заболотня, Приходько, Никипорець — Волощук, Кошляк, Колесник, Голодюк.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

У першій чверті ніщо не передвіщало великої переваги БК «Полтава». Номінальні гості швидко закинули кілька триочкових і вийшли вперед. Проте «Полтава-Баскет» відповідала своїми кидками і не відпускала більш досвідчених гостей у відрив, тримаючь на відстані двох трьох очок. «Полтава» ж завдяки злагодженій командній грі та швидкості користувалася помилками суперниць і вела гру. Перша чверть за підопічними Анатолія Ніщіменка — 11:15.

video.png

Переваги у чотири очки замало для того щоб почуватися комфортно. Друга чверть пройшла у рівній боротьбі. У «Полтави» можна виділити двох Вікторій — Заболотню і Пазюк, у «Полтави-Баскет» — Надію Телешик і Валерію Десятник. До слова, саме Валерія закинула єдину «трьошку» у складі «Полтави-Баскет». Другий відрізок зустрічі закінчився рівно — 12:12. На велику переву команди пішли з перевагою БК «Полтава» у чотири очки.

dsc-0095.jpg

dsc-0097.jpg

video.png

У другій половині зустрічі прокинулися всі давні «хвороби» команди Юлії Старих. Дівчат знову підводила швидкість і влучність. Вони не встигали повертатися у захист, почали нервувати і провалили третю чверть. 13:21 і плюс вісім очок для БК «Полтава». Таким був поточний результат перед останньою чвертю.

dsc-0124.jpg

dsc-0136.jpg

dsc-0211.jpg

dsc-0221.jpg

dsc-0282.jpg

video.png

В останню десятихвилинку БК «Полтава» спокійно довів перевагу до перемоги, «Полтава-Баскет» попри всі старання не змогла бодай скоротити відставання.

video.png

У підсумку маємо другу поспіль перемогу БК «Полтава» у нашому дербі. Баскетбольна Полтава залишається зелено-білою. «Полтава-Баскет» святкує дні народження і працює над помилками, а БК «Полтава» святкує перемогу.

dsc-0303.jpgВікторія Заболотня

Найрезультативнішою у складі «Полтави-Баскет» стала Надія Телешик (17 очок), у БК «Полтава» - Анна Шейнерт (29 очок).

pb-tabl.jpg

Наступні матчі «Полтава-Баскет» зіграє проти одеської команди «ОНМУ-ВІМАР», а БК «Полтава» проти тернопільського «Універа»

Види спорту:

Футбольні турніри: