ХК «Кременчук» в овертаймі вириває перемогу у «Донбасу» у другому матчі фінальної серії (відео)

Команда Дмитра Підгурського зрівнює рахунок і фінальній серії

Сьогодні у Кременчуці відбувся другий матч фінальної серії Української хокейної ліги. ХК «Кременчук» вдруге поспіль приймав Донбас. У першому матчі серії кременчужани поступилися з рахунком 1:3, тож сьогодні мали реабілітовуватися. До того ж попереду непрості ігри у Дружківці, тож вдома треба було щонайменше зрівнювати рахунок у серії.

Кременчук — Донбас 4:3 ОТ (1:1, 1:1, 1:1, 1:0)

«Кременчук»: Захарченко (Петленко); Коренчук — Кузьмик — Слиш, Башко — Андрейків; Петранговський — Гніденко — Кірющенков, Ісаєнко — Ігнатенко; Гаврик — Гриценко — Коваленя, Романенко — Варивода; Кіча — Мельников — Чернишенко, Дегтярьов — Савицький.

Головний тренер: Дмитро Підгурський

«Донбас»: Дяченко (Царегородцев); Єгоров — Захаров — Кочетков, Сирей — Кугут; Нікіфоров — Шафаренко — Благой, Яковлевс — Алексюк; Бабинець — Буценко — Лялька, Побєдоносцев — Петрухно; Німенко — Бондарєв — Рамазанов, Каменьков — Григор’єв

Головний тренер: Сергій Вітер.

Шайби у матчі забивали:

1:0 — Кірющенков (Коваленя), 04:31,

1:1 — Німенко (Захаров, Кугут), 05:54,

1:2 — Буценко (Побєдоносцев, Бабинець більш.), 22:14,

2:2 — Слиш (Коренчук, Кузьмик), 33:58

3:2 — Петранговський (Кіча), 52:58

3:3 — Захаров (Кочетков, Єгоров), 55:08

4:3 — Кіча (Гніденко, Петранговський), 72:18 ОТ

У першому періоді команди грали на зустрічних курсах. У порівнянні з першою сутичкою значно збільшилися швидкості. Так само швидко команди й обмінялися шайбами. На 5-й хвилині Віталій Кірющенков з передачі Ігоря Ковалені відкрив рахунок — 1:0. Вже не наступній хвилині рахунок знову став рівним, постарався донбасівець Дмитро Німенко - 1:1.

У другому періоді хокеїсти почали повільніше, але ближче до середини розігнали попередні швидкості. При цьому кременчужани пропустили. Донбас скористався більшістю і вийшов вперед. Гол на свій рахунок записав Микита Буценко 1:2 Хокеїсти обох команди сміливо йшли в стики і турбували голкіперів. Проте і Едуард Захарченко і Богдан Дяченко грали надійно. На 34-й хвилині кременчужани таки зрівняли рахунок. Ілля Коренчук і Сергій Кузьмик асистували, Максим Слиш забив — 2:2. Попереду напружений, вирішальний період.

video.png

Третій період почався з атак «Донбасу». Гості раз-по-раз турбували Едуарда Захарченка. Гра як і раніше проходила у жорсткому ключі зі стиками боротьбою і швидкістю. Як наслідок — вилучення Дениса Ісаєнка до кінця матчу за неспортивну поведінку. На 53-й хвилині Юрій Петранговський з передачі Георгія Кічі знову вивів «Кременчук» вперед. Помилився донбасівець Денис Петрухно. 3:2 — фантастика.

video.png

Проте вболівальники на трибунах недарма хрестилися. На 56-й хвилині Віктор Захаров зрівняв рахунок — 3:3. Неймовірно.

video.png

Так у обопільній боротьбі команди довели матч до першого додаткового періоду. Наприкінці третього відрізку активніше атакував Кременчук. Ілля Коренчук міг вирішувати питання про переможця, але з його сильним і влучним кидком впорався Богдан Дяченко. Отож додатковий період.

У додатковому періоді команди мали грати до забитої шайби. Цей відрізок став найнервовішим. Хокеїсти обох команд встигли втомитися. Голкіпери накривали шайби. Кожна помилка була варта перемоги. Спочатку «Донбас» кинувся на ворота Захарченка, але Едуард встояв перед натиском. Яскравою ілюстрацією духу поєдинку стали геройські дії Дмитра Німенка. Хокеїст «Донбасу» заблокував собою кидок суперника. Шайба влучила у незахищену амуніцією область коліна. Дмитра з льоду вивели лікарі під оплески глядачів.

Вирішальну шайбу закинув Кіча. Георгій отримав шайбу на п’ятаку і зважився на кидок у ближній кут з незручної руки. Ризик виявився виправданим, Богдан Дяченко пропустив — 4:3. Неймовірна вольова перемога «Кременчука». Рахунок у фінальній серії стає 1:1.

video.png

Наступні два матчі фінальної серії відбудуться вже у Дружківці 31 березня та 2 квітня. Після цього серія знову переміститься до Кременчука. Нагадаємо, що чемпіоном стане команда, яка здобуде чотири перемоги.

Види спорту:

Футбольні турніри: