Бійцівський турнір у Києві: у горішньоплавнівців перемога і поразка, полтавка — поступилася (відео)

Вгорі Артем Гордієнко

Спортсмени з Полтавщини виступили на міжнародному турнірі з ММА

29 березня у Києві відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА WWFC Cage Encounter 6. У змаганнях взяли участь троє представників Полтавщини — Артем Гордієнко (клуб «Спарта» Горішні Плавні), Артем Таньшин (клуб «Спарта» Горішні Плавні (тренується у Дніпрі) та Анастасія Горностаєва («Branibor Team» Полтава). З трьох наших земляків на жаль лише один зміг здобути перемогу.

Артем Гордієнко з Горішніх Плавнів бився у ваговій категорії до 66 кг. Його суперником був Ільяс Шаропов з Таджикістану. У першому раунді Таджик намагався виконати прохід у ноги, але Артем вдало контратакував і опинився у вигідній позиції у партері. Наш земляк забив таджика у партері і достроково виграв поєдинок.

gordienko.jpgАртем Гордієнко

video.png

Анастасія Горностаєва з Полтави зійшлася у «клітці» з француженкою Євою Дуарте. Наша землячка вела бій у стійці, атакуючи суперницю з дистанції. Француженка ж йшла у клінч і вдало працювала колінами. Дівчата витримали всі три раунди і продемонстрували глядачам видовищний бій.

gornostaeva.jpgАнастасія Горностаєва

video.png

Наш земляк Артем Таньшин, який нині тренується у Дніпрі у ваговій категорії до 66 кг бився проти француза Джоні Фрошея на прізвисько Фенікс. У першому раунді Джоні зумів спіймати Артема на больовий прийом на ногу і достроково виграв поєдинок.

tan-shyn.jpgАртем Таньшин

video.png

Види спорту:

Футбольні турніри: