ХК «Кременчук» програв «Донбасу» у третьому матчі фінальної серії УХЛ (відео)

Команда Дмитра Підгурського тричі пропуслила у меншості

Сьогодні у Дружківці на льодовій арені СК «Альтаїр» відбувся третій матч фінальної серії УХЛ. ХК «Кременчук». Поїхав в гості до «Донбасу». У перших двох матчах серії, які проходили у Кременчуці команди обмінялися перемогами. Чемпіоном стане команда, яка здобуде чотири перемоги, тож кожен матч серії можна назвати вирішальним. Сьогоднішній — не виняток.

Донбас — Кременчук (2:0, 1:1, 0:0)

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Кочетков — Захаров — Єгоров, Сирей — Кугут; Благий — Шафаренко — Нікіфоров, Алексюк — Яковлевс; Лялька — Буценко — Бабинець, Побєдоносцев — Петрухно; Рамазанов — Бондарєв — Німенко, Каменьков — Григорьєв

Головний тренер: Сергій Вітер.

Кременчук: Захарченко (Петленко); Коренчук — Кузьмик — Слиш, Башко — Дегтярьов; Кіча — Гніденко — Петранговський, Ісаєнко — Ігнатенко; Коваленя — Гриценко — Кірющенков, Мельников — Варивода; Гаврик — Карпенко — Бойков, Савицький — Андрейків.

Головний тренер: Дмитро Підгурський.

Шайбами у матчі відзначилися:

  • 1:0 — Захаров (Сирей, Благий — 5×3), 17:41.
  • 2:0 — Єгоров (Кочетков, Петрухно — більш.), 18:59
  • 2:1 — Слиш (Коренчук, Дегтярьов — більш.), 20:53.
  • 3:1 — Сирей (Єгоров, Кочетков — більш.), 22:51.

Перший період став для кременчужан невдалим. Довгий час команди грали на рівних з обопільними шансами. У Донбасу небезпечно кидали Олег Шафаренко та Роман Бабинець — Захарченко на місці. У складі «Кременчука» гарну нагоду відзначитися мав Георгій Кіча — Царегородцев теж зіграв надійно. Взагалі перший період можна назвати періодом воротарів. Ближче до кінця періоду кременчужани почали допускати брак і багато фолити. За три хвилини до кінця команда Дмитра Підгурського опинилася у меншості 5×3. «Донбас» тут же цим скористався. Спочатку Віктор Захаров зважився на кидок з «п’ятака». Олексій Дегтярьов намагався заблокувати шайбу, але натомість лише дезорієнтував Захарченка і шайба влетіла у ворота — 1:0.

video.png

На тій же хвилині відзначився вже Єгор Єгоров. Донбасівець отримав передачу перед воротами, красиво її обробив і влучно кинув повз Захарченка — 2:0. Знову «Донбас забиває у більшості, щоправда тепер вже 5×4.

video.png

Другий період донеччани розпочали у меншості і на першій же хвилині за це поплатилися. Шайбу у ворота Царегородцева забив Максим Слиш — 2:1. Тренрський штаб «Донбасу» вважав, що кременчужани забили з порушенням правил. Проте арбітр після перегляду відеоповтору шайбу таки зарахував.

video.png

Вже через три хвилин вже «Кременчук» пропускав у меншості. Олександр Сирей виконав потужний кидок, а Захарченко знову не бачив моменту удару — 3:1.

video.png

Решту періоду команди знову провели у рівній боротьбі з обопільними шансами. На останній період «Кременчук» змушений виходити програючи у дві шайби.

Третій період команди зіграли без шайб. На останніх хвилинах зустрічі Дмитро Підгурський навіть зважився зняти з гри воротаря і випустити додаткового польового гравця, але до скорочення відставання це не призвело.

У підсумку маємо поразку 3:1. Тепер рахунок фінальної серії 2:1 на користь «Донбаса». Наступний матч серії відбудеться у Дружківці 2 квітня.

Види спорту:

Футбольні турніри: