«Ворскла» — «Волинь»: Експерти одноголосно прогнозують перемогу полтавців

Полтавські футбольні фахівці поділилися прогнозами на сьогоднішній матч

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» відбудеться матч 23-го туру «Ліги Парі-Матч» між полтавською «Ворсклою» та луцькою «Волинню». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2». Це перша гра полтавців у другому етапі чемпіонату. І «Ворскла» і «Волинь» опинилися у нижній шістці. При цьому лучани мають бути більш мотивованими. Команді Віталія Кварцяного на відміну від «Ворскли» загрожує пониження у класі. Василь Сачко ж має ідеальні умови для перезавантаження і побудови нової команди. Щоправда сьогодні Сачко не зможе розраховувати на дискваліфікованого Ігоря Пердуту. Виліт полтавцям точно не загрожує, Єврокубки — теж. Таким чином з коуча «Ворскли» спадає тягар відповідальності за результат і він має вільну можливість для випробовування нових гравців, та своїх тренерських експериментів.

Букмекери в особі контори «Парі-Матч» у цьому матчі віддають перевагу «Ворсклі».

П1 — 1,36      Х — 4,60     П2 — 9,70

З ними погоджуються і наші шановні експерти:

Ігор Кислов: «Ворскла» переможе з переконливим рахунком. Давайте будемо відверті, у складі «Волині» зараз грають практично діти. Результат матчів молодіжних складів яскраве тому підтвердження. «Ворскла» виграє з рахунком щонайменше 3:0.

Сергій Лукаш: «Ворскла» має перемагати. Лучани — остання команда в турнірній таблиці. «Ворскла» зобов’язана вигравати. Щоб не казали про полтавців, але вони — професійна команда, яка отримує за футбол гроші. Не виграти у нинішньої «Волині» це ганьба. Прогнозую перемогу 2:1».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» переможе великим рахунком. Загнану «Волинь» необхідно перегравати. Мій прогноз — 3:0«.

Юрій Мармач: «Ми переможемо з рахунком 2:1. Звісно це не велика перевага, але у нинішньому стані «Ворскли» теж результат».

Іван Шарій: «Ворскла» має нарешті виграти. Раніше я прогнозував перемогу з рахунком 2:1, але все було навпаки. Сьогодні, думаю, полтавці витиснуть мінімальну перемогу з рахунком 1:0. А от хто заб’є цей єдиний гол прогнозувати не беруся».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» звісно переможе, але лише з мінімальним рахунком. Сені важко уявити, що полтавці зможуть забити двічі. Прогнозую перемогу з рахунком 1:0».

Види спорту:

Футбольні турніри: