ХК «Кременчук» програв четвертий матч фінальної серії «Донбасу» (відео)

Команда Дмитра Підгурського тепер програє у фінальній серії з рахунком 3:1

Сьогодні у Дружківці відбувся четвертий матч фінальної серії УХЛ. ХК «Кременчук» в гостях зіграв проти «Донбасу». У фінальній серії команди грають до чотирьох перемог і перед сьогоднішнім матчем кременчужани поступаються з рахунком 2:1. Тож тепер команда Дмитра Підгурського могла або зрівняти рахунок і перенести вирішальні матчі на Полтавщину, або ж збільшити відставання і ускладнити собі боротьбу за чемпіонство.

«Донбас» — ХК «Кременчук» 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

«Донбас»: Царегородцев (Дьяченко); Кочетков — Захаров — Єгоров, Кугут — Сирей; Рамазанов — Шафаренко — Нікіфоров, Яковлевс — Алексюк; Лялька — Буценко — Бабинець, Побєдоносцев — Петрухно; Німенко — Бондарєв — Голденков, Каменьков — Григор’єв.

Головний тренер: Сергій Вітер.

ХК «Кременчук»: Захарченко (Петленко); Кірющенков — Чернишенко — Слиш, Башко — Дегтярьов; Кіча — Гніденко — Петранговський, Андрейків — Ігнатенко; Коваленя — Гриценко — Гаврик, Мельников — Варивода; Луговий — Карпенко — Бойков, Савицький — Коренчук.

Головний тренер: Дмитро Підгурський.

Шайбами відзначилися:

  • 1:0 — Буценко (Бабинець, Побєдоносцев — більш.), 28:33.
  • 2:0 — Лялька (Бабинець, Буценко), 34:43.
  • 2:1 — Карпенко (Чернишенко), 42:40.

Перший період проминув без забитих шайб. «Донбас» атакував активніше і мав більше небезпечних нагод, але зі всіма кидками впорався Едуард Захарченко. Варто відзначити, що Дмитро Підгурський не випустив у першій п’ятірці кращого бомбардира команди Іллю Коренчука. Також у матчі не грав Денис Ісаєнко. «Донбас» був набагато ближче до того щоб відкрити рахунок, але численні кидки від Алексюка, Бабинця, Захарова та Єгорова парирував Едуард Захарченко. Моменти кременчужан були менш гострими, але і наша команда могла забити. Ролье Максим Слиш та Ігор Коваленя не змогли пробити Царегородцева. Таким чином — на першу перерву без голів.

Другий період кременчужани провалили. Поки склади були рівними, гра проходила у рівній боротьбі. Але перше з вилучення у матчі стало результативним. Володимир Варивода відправився на лаву для штрафників. Тут же Микита Буценко відкрив рахунок — 1:0.

video.png

Після пропущеної шайби «Кременчук» насів на ворота Царегородцева, але не забив. Воротар господарів під оплески публіки впорався з натиском. Натомість кременчужани пропустили і тепер вже у рівних складах. Шайбу на свій рахунок записав Віталій Лялька — 2:0.

video.png

До кінця періоду кременчужани теж встигли пограти в більшості, але дивідендів з цього не отримали. Оборона донеччан спрацювала на-відмінно.

Третій період розпочався з шайби «Кременчука». Захисники господарів розслабилися і дали кременчужанами тричі поспіль кинути по воротах Царегородцева. З третьох спроби непробивного голкіпера таки пробив Севастьян Карпенко — 2:1.

video.png

Одразу після голу Дмитро Ігнатенко отримав чотири хвилини штрафу за небезпечну гру, а незабаром до нього приєднався Віктор Коваленя. На щастя цього разу «Донбас» у більшості не забив, навіть у форматі 5×3. Проти і кременчужани не забивали, хоча й провели кінцівку гри в атаці. На останній секунді матчу Максим Слиш пробивав по воротах. Удар парирував Царегородцев. Парирував і радісно здійняв руки догори — «Донбас» повів у серії з рахунком 3:1. Наступний матч серії відбудеться 5 квітня у Кременчуці. Ця гра може стати останньою.

Види спорту:

Футбольні турніри: